Thomasvaer: Ik geloof dat dit inderdaad een waar woord is. En hoop dat een ieder er mee accoord is. Toch kun je resultaten der training bespeuren. Want weet je, Pieternel, wat zelfs gaat gebeuren? Eén elftal wordt er waarschijnlijk kampioen Pieternel: Wat zeg je daar? Kan de dokter daar soms iets aan doen? Een kampioenselftal in de A.F.C.? Ik had gedacht, dat maak ik m'n leven niet meer mee. Thomasvaer: Toch is het zoo; met captain Horn aan het hoofd Hebben ze 't vast en zeker beloofd. Pieternel: Profiteert dus allen van Bromilow's les, Alleen dit kan leiden tot volledig succes. Hebt vertrouwen in commissies, captains, bestuur En maakt hen het leven niet noodeloos zuur. Zij allen doen meer dan hun plicht, dan hun best, Dit deel is in orde, spelers, zorgt voor de rest! Thomasvaer: Ja, Bestuur en Elftalcommissie is net het hoofd van Jut, Zij verduren het meest, als de zaak zit in de put. Pieternel: Ik ben blij dat jij geen official bent, Want dat is een drama zonder end. Geduld moet je hebben als wijlen Job, En toch krijg je meestal nog op je kop. Thomasvaer: Toch heb ik respect voor een man als Galavazi, Iemand, die met volkomen negatie, Van eigen belang, werkt voor z'n club En den beker ledigt tot de laatste drup. Hij heeft veel gestreden, dit afgeloopen jaar, En als het moet, staat hij nu al weer klaar. Hem wenschen wij met zijn toegewijde vrouw, Een gelukkig jaar, zonder voetbalrouw. Pieternel: Bravo! En voor de and're regenten, De penningmeesters veel gouden centen; De secretarissen veel leden en weinig geschrijf, Den Ernst een nieuw clubhuis voor z'n bedrijf. En voor Fons kunnen we niet beter vragen Dan kalme wedstrijden, die niet z'n santé belagen. T homasvaer: i En Schaf, die alles heeft meegemaakt En toch nooit uit zijn humeur is geraakt, Een goede gezondheid, vooral geen dieëet En bij het visschen heel veel beet. - 5 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 5