G. J. EILERS Co. vingen voor mijn elftal waren, maar tenslotte kregen we dan toch een elftal bij elkaar. D.W.S. V—A.F.C. V 3—1. We stelden ons als volgt op: Dorlas. J. Meijer. Back. v. Lith. Blindeman. Woltjer. Nijhuis. Reyinga. v. Erp. Mieghout. Van onze 5 invallers bleef er nog. één weg, zoodat we met 10 man stonden. Het begin was zeer bemoedigend, uit een van onze eerste aanvallen maakte Mieghout ons eenige doelpunt. D.W.S. begon toen meteen forsch aan te pakken en nog vóór de rust wist ze er 21 van te maken; vooral onze middenlinie was niet erg op dreef, waarbij kwam, dat Woltjer geblesseerd werd. Na de thee maakte D.W.S. direct haar derde goal door een fout van onzen rechtshalf en hoewel de voorhoede nog wel eenige kansen kreeg, werden deze niet benut. Zoo hadden we onze eerste twee verliespunten te pakken; echter niet getreurd, D.W.S. komt nog bij ons thuis en moet dan verslagen worden. L.O.C. II—A.F.C. V 0—1. De volgende week gingen we bij L.O.C. II op bezoek, welke club toen nog ongeslagen boven aan de ranglijst stond. We kwamen weer met 2 invallers, die echter zeer goed vol deden, vooral O. Stradmeyer op de linkshalf plaats is een goede nieuwe ontdekking. Door hard werken hebben we een zwaar bevochten 10 zege uit het vuur weten te sleepen en hebben daarmee den kop overgenomen. De eenige goal in dezen wedstrijd werd ge maakt door H. Nielsen. T.I.W. II—A.F.C. V 3—4. Dorlas. Thyen. Stroobach. Woltjer. Blindeman. O. Stradmeyer. Nijhuis. Reyinga. v. Erp. H. Nielsen DRAAISTROOMMOTOREN E. M. F. „DORDT" DE GOEDE HUF In bovenstaande opstelling speelden we weer uit en wel tegen T.I.WL in Sloten. Na een half uur op den scheidsrechter gewacht te hebben, werd aangevangen op een terrein, waarop schijnbaar gedurende die week eenige tientallen koeien het gras kort hadden moeten houden en dit dus tevens bedekten met een niet nader aan te duiden, min of meer vloei bare, massa, waarvan onze damessupporters eenige monsters mee naar huis hebben ge nomen, zij het dan ook tegen haar wil. Ook deze wedstrijd werd weer met 10 man gespeeld; waarom toch dat wegblijven jon gens, terwijl jullie weten dat we alleen door met zijn elven hard te vechten een kam pioenschap kunnen behalen; denk niet alleen aan jezelf, maar ook aan je elftal en aan je medespelers. Laten we van nu af aan af spreken, allen, maar dan ook allen, eiken wedstrijd present te zijn, met den vasten wil om de huid zoo duur mogelijk te verkoopen. De wedstrijd werd echter gewonnen, zij het ook slechts met 4-3. Vóór de rust maakte Reyinga een sublieme goal en liet Otto v. Erp de tweede maken, doch na de rust ging het weer gelijk op en werden de goals om en om gemaakt; onze derde goal kwam uit een penalty, door Tjerk genomen, de stand was toen 32. Otto maakte er met een zeer goed schot 42 van, waarna T.I.W. van een fout van onzen keeper wist te profiteeren om den achterstand op 43 te reduceeren, nog eenige minuten knijpen en de twee punten waren weer ons. Van ons binnentrio behoef ik niets meer te zeggen, ik verwijs slechts naar de verschil lende verslagen; alleen onze buitenspelers wil ik nog even onder de loupe nemen. Na eenige wedstrijden niet erg op dreef te zijn geweest, speelde Jo Nijhuis weer als van ouds, snel en goede voorzetten; zijn collega linksbuiten H. Nielsen moet zijn voorzetten niet steeds bij den rechtshalf der tegenpartij laten komen, maar zorgen dat ze ongeveer Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A.F.C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcoatuuma voor Athletick Truien In diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke BondsrednctieI De motor voor zwaar werk onder ongunstige omstandigheden Hoofdvertegenwoordigers Postbox 811, Amsterdam - C., Tel. 31206 - 15 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 15