ALLE ZIJDEN- EN WOLLEN STOFFEN TEGEN SPOTPRIJZEN! Leidscheplein 2 assisteercn cn hoopt vele aanbiedingen te ont vangen. Ten slotte wensch ik dan allen lezers een voorspoedig en gelukkig 1932, dat in het bij zonder ons A.F.C.-ers de vervulling van onzen liefsten wensch moge brengen: alle A.F.C.-elftallen, maar zeker ons eerste elftal, op een veilige plaats! V I. H. GALAVAZI. 27 December 1931. A.F.C. II IN DECEMBER. NIEUWE NEDERLAGEN. Er werd mij een zeker pessimisme ver weten, toen ik er op wees op het moment, dat wij 7 punten uit 5 wedstrijden hadden be haald, dit in vergelijking met het vorige sei zoen nog niets bijzonders was en dat het ver schil slechts daarin was gelegen dat nu de betreffende wedstrijden in serie achter elkaar kwamen en nog wel aan het begin. De prac- tijk heeft thans aangetoond, dat de prestaties gelijk zijn gebleven met het vorig seizoen. Thans rest ons nog weer een krachtige serie wedstrijden te leveren, waaruit zooveel pun ten worden gehaald dat we kunnen spreken van die bekende eindspurt van de laatste jaren. De factoren hiervoor zijn absoluut voor handen en bedriegen de voorteekenen niet, dan hoop ik met eenige maanden dankbaar te kunnen zeggen: Ziezoo, ook dit seizoen neb ben we ons wederom gehandhaafd. Factoren hiervoor noem ik, dat sinds mijn vorig over zicht 2 wedstrijden werden gespeeld resp. tegen Z.F.C. II thuis (52 verloren) en Ajax II uit (21 verloren), waarin gebleken is dat er een uitstekende kern in het elftal zit. voorts dat we een voorhoede-mannetje krij gen doordat Burger beschikbaar is voor het le en daardoor een ander voor het 2e en ten slotte dat een programma aan de orde komt dat bestaat uit: Hilversum II, E.D.O. II, H. F. C. II thuis en Haarlem II, Stormvo gels II en Blauw-Wit II uit. Het elftal momenteel critisch beschouwend, kunnen we zeggen over de achterhoede, die den laatsten keer bestond uit Peeters, Strad- meijer, Bos, uitstekend tevreden te zijn. In de halflinie volgt Willy Neseker verdienstelijk Uiterwijk op, dient Buising weer actiever te worden als b.v. in de 2e helft tegen Ajax II het geval was, terwijl Nesenberend m.i. het beste onder de gegeven omstandigheden de voorkeur voor de rechtshalfplaats kan worden gegeven om Löhle als rechtsbinnen te kunnen opnemen; komt een voorhoedespeler uit het le vrij, dan zal H. Meijer plaats moeten ma ken, terwijl de jeugdige Nigtevegt zeker op nieuw zijn kans dient te krijgen. Van de vleugels zullen we maar zeggen: Laat de „oudjes" maar staan. Een verdienstelijken voorsprong tegen Z.F.C. II van 21 met de rust, verkregen door goede doelpunten van Löhle (uit een kopbal) en H. Meijer, zagen we na de rust verloren gaan en omgezet in een 5—2 neder laag. Zeker verdienden de Zaankanters te winnen, maar 52 was van het goede te veel. Ofschoon in de rust nog de waarschu wing had geklonken dat we ons niet moesten laten overspelen, begonnen onze rood-witte vrienden na de rust weer zoo energiek, dat hetzelfde A.F.C. II van vóór de thee niet te herkennen viel. Toen dan ook in 10 minuten tijds zich het volgende „drama" afspeelde, was onze laatste kans op een overwinning verkeken. Brouwer, onze grensrechter, gaf uit, doch de scheidsrechter besliste corner, waaruit Z.F.C. met een juweeltje van een kopbal doelpuntte. Vervolgens penalty, die Peeters houdt, doch overgenomen moet wor den wegens te vroeg inloopen van onzen linkshalf en dan wordt benut, direct daarop besloten met een formidabelen misser van A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 10 -

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 10