y&ikymêulg speeld tegen de withemden, dan dat het niet begrootelijk zou zijn, dat het nu dreigde mis te loopen. Over de oorzaken wil ik hier niet uitwijden. Volgens ons zat de fout bij Zee- butgia, volgens de Kruislaanbewoners bij ons. Zand er over en de returnmatch in een betere stemming! 15 November bracht ons een dagje rust; de week daarop gingen we naar Zandvoort. En hoewel dit altijd een van onze zwaarste wedstrijden is geweest, was de stemming vrij optimistisch en reeds op de heenreis was de stemming, ondanks laatste plaats en de dikke, onaangename mist, prima. En Zandvoort stond dan ook met open mond te kijken, toen Ben Smits' verjaardag herdacht werd! Onder leiding van Tinus Bos is een wed strijd gespeeld, die de A.F.C.-ers een hart onder den riem gestoken heeft. Niet, omdat we in de laatste minuut een gelijk spel for ceerden, maar om het vertoonde spel en om den goeden geest, die in ons elftal heerschte en die onze ploeg in staat stelde, een 20 achterstand en dat beteekent wat bij een uitwedstrijd in een kleine plaats in te loopen. We zijn nu halfweg, hebben nog niet ge- Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe wonnen (een record op zichzelf!), maar staan tenminste niet onderaan. Moge de Decembermaand de maand der duisternis, maar ook van de zonne wende ons het zoo begeerde succes brengen. If winter comes, can spring be far behind? Het tweede speelde 4 wedstrijden en ver loor ze alle vier, met een score van 312. Laten we ons niet blind staren op de successen in het begin van het seizoen; beter is het, nu reeds het: Weest op Uw hoede- signaal te hijschen! Het derde doet het beter. Botje en zijn mannen hebben nu 13 punten uit 9 wedstrij den en behooren nog steeds tot het leidend peleton. Vooral de overwinning op Z.V.V. II is een prachtprestatie en al bedraagt de achterstand op het leidende D.W.S. II nog 4 punten, er is nog een behoorlijke kans. Onze A.V.B.-elftallen geven ook al geen reden tot uitbundigheid. Het vijfde, als steeds een prettig en hardwerkend elftal, heeft nog een behoorlijke kans op het kampioenschap, evenals het vierde, dat echter lijdt onder aderlatingen voor de N.V.B.-elftallen. Helaas zijn er verschillende klachten bin nengekomen over sommige onzer juniores. Bij enkele specimen van de af en toe niet al te veelbelovende na-oorlogsche jeugd zijn karaktereigenschappen ontdekt, die in een club, welke sport en vriendschap tracht te combineeren, niet geduld kunnen worden. Het Bestuur zal niet schromen strenge maat regelen te nemen tegen hen, die op een of andere wijze den goeden geest in A.F.C. zouden kunnen schaden. Ten slotte de totaalresultaten, tot nog toe in deze competitie behaald, ziende, kan men zeker niet op lauweren gaan rusten. Mogen Bestuur, Elftal-Commissie en Trainer, die het bijna onmogelijke doen om de zaak in het rechte spoor te houden, in de tweede helft van de competitie de volle mede werking van de spelers hebben. Niet terwille van henzelf, maar terwille van good old A.F.C. EEN SCHRALE OOGST. Het was te mooi, neen, het was veel te mooi! 7 punten uit 5 wedstrijden, paraisseerend onder de cracks in de afdeeling, neen, dat was niet om vol te houden. En zooals een goed A.F.C.-elfal betaamt, verval dan maar direct in uitersten. Vier Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop! A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 10 -

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 10