IDENTITEITSKAARTEN. Een speler, die niet in het bezit is van een door den Bond afgestempelde identiteits kaart, mag niet aan wedstrijden van den A.V.B. deelnemen. Door verandering van Secretariaat is ver zuimd aan enkele nieuwe leden genoemde kaarten toe te zenden. Zij kunnen deze als nog 's Zaterdagsmiddags op ons veld ver krijgen. NIEUWE LEDEN. Hun wordt verzocht, spoedig nadat zij be richt van aanneming ontvangen hebben, zich naar ons veld te begeven en te komen oefe nen. Trainer en Elftalcommissie kunnen dan zien welk elftal met deze nieuwe krachten kan worden versterkt. TRAININGSAV ONDEN. Hieronder volgt opnieuw een opgave der trainingsavonden. Het is niet de bedoeling, dat onze spelers deze opgave met belang stelling lezen. Het is meer de bedoeling, dat ze komen! Dinsdagavond: 2de en 3de elftal. V/oensdagmiddag: adspiranten. Woensdagavond: lagere elftallen. Donderdagavond: 1ste elftal. Vrijdagavond: juniores. Zaterdagmiddag: adspiranten. SECRETARIAAT ELFTALCOMMISSIE. E. Rood vraagt ons „langs dezen meer en meer gebruikelijken weg", den spelers te verzoeken, wanneer zij telefonisch bericht van verhindering doorgeven en hijzelf niet thuis is, hun naam op te geven. TRAINING! Dit is het woord, dat de laatste maanden op haast ieders lippen ligt, die iets met A.F.C. uitstaande heeft. Het is nu zeven maanden geleden (aan het einde van het vorige sei zoen), dat na ernstige besprekingen besloten werd om aan A.F.C. een Engelsche trainer te verbinden. Daar de Vereenigingskas de benoodigde middelen niet kon verstrekken, werd op enthousiaste wijze door een groote groep leden en donateurs gelden bijeenge bracht, waardoor het mogelijk was Mr. Bro- milow per 1 Mei j.l. te engageeren. En al zijn de resultaten van ons eerste elftal tot dusverre nog niet erg bemoedigend gev/eest, toch is er gelukkig vooruitgang te bespeuren. Als lichtpunt zien wij het keurige figuur, dat ons tweede elftal slaat, waardoor toch wel terdege het nut der training wordt aange toond. Vooral het naar voren komen van jongere spelers is een verblijdend teeken. Dit mag toch zeker als gevolg beschouwd wor den van de uitstekende training. Als we alles kalm en objectief beschou wen, moeten we toch wel tot de conclusie komen, dat ook in de toekomst nog steeds getraind zal moeten worden. Om dit echter mogelijk te maken, moeten we weer een be roep doen op Uwe vrijgevigheid. Laten alle leden, die zich tot een maandelijksche bijdrage hebben verbonden, toch vooral steeds op tijd d. i. den eersten van iedere maand storten op de Gemeente-Giro-rekening B. 5686. En zij, die nog niets gedaan hebben, kom, laten die nu ook eens uit den hoek komen en ons met giften verblijden! Alles ge beurt toch in het belang van onze oude Club, om haar de plaats te geven, welke haar, rech tens hare anciënniteit, toekomt! We vertrou wen er op, dat deze oproep niet te vergeefs zal zijn gedaan! WAT IEDER A. F. C.-ER BEHOORT TE WETEN. ,,Hoe komt het toch", vroeg mij een dezer dagen een niet-A.F.C.-er, ,,dat jullie club, welke toch altijd over een groot aantal leden, respectievelijk elftallen beschikt, en nog wel elftallen, welke in het algemeen een goed figuur slaan, er nu nooit eens in slaagt een klinkend eerste elftal in het veld te brengen?" en ik moet eerlijk toegeven, dat mij dit zelf altijd een raadsel is. De teleurstellingen van een A.F.C.-bestuurslid zijn inderdaad vele. Na de grondige voorbereiding in dezen zomer, na ons verdienstelijk spel in de A. R. O. L.-bekerwedstrijden, na onzen goeden, - .'3' - A.F.C.-crs, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 3