firma J. A. BOSKAMP EN ZN. - OVERVEEN prutst de mooiste kansen; ook de offside-regel is voor de A.F.C.-ers een groot struikelblok. Voor rust heeft de A.F.C.-defensie nog eenige benauwde oogenblikken te doorstaan. Als de A.F.C.-backs reeds gepasseerd zijn, weet Fol- kert Kramer door tijdig uitloopen het onheil te voorkomen. De druk blijft op het A.F.C.- doel, waarna de rust uitkomst brengt. Na rust heeft A.F.C. een frissche bries tegen en moet alle zeilen bijzetten om het gevaar af te weren. De voorhoede heeft nu niets meer in te brengen, daar de middenlinie zich bepaalt tot verdedigen. A.F.C. komt er dan goed af, wanneer twee vrij schoppen geen succes hebben, de eerste vliegt buiten bereik van den keeper tegen de lat. De tweede wordt nog net door een been van de doellijn ge maaid. Het is een kluwen van spelers voor het A.F.C.-doel en de enkele uitvallen stran den op de solide achterhoede van A.V.O.G. Haalmeyer geeft op het laatst nog een zeer hard schot, hetwelk even mooi gehouden wordt. Het eindsignaal brengt voor de A.F.C.-ers opluchting en het eerste punt. A. A.F.C. ASP. B.—AALSMEER ASP. 1—4. A.F.C. speelde haar derde thuiswedstrijd tegen het sterke Aalsmeer. De 4-1 neder laag is voor ons een zeer eervolle prestatie. In de eerste 20 minuten werd A.F.C. geheel overspeeld en had Aalsmeer, dank zij de as sistentie van onzen keeper, meteen een 40 voorsprong. A.F.C. gooide er een schepje op en pakte beter aan, maar de voorhoede miste de gemakkelijkste kansen. De keeper had van daag zijn dag niet. De backs waren ruim vol doende., vooral Havelaar wist door zijn snelle ingrijpen erger te voorkomen. De middenlinie was het beste deel der ploeg. Bij de voor hoede ontbreekt het schot. A.F.C. wint den toss. Meteen na den af trap weet Aalsmeer door handig samenspel te scoren. De gasten zitten er heel goed op; de A.F.C.-ers hebben niets in te brengen. De tweede goal ontstaat na 5 minuten, wan neer de rechtsback niet hard genoeg weg werkt en de midvoor den bal opvangt, valt de keeper over den bal heen. Nog vóór rust wordt de stand 40 in ons nadeel. Na rust gaat de strijd gelijk op met A.F.C. iets meer in den aanval, maar de voorhoede blinkt uit in het missen van kansen. Folkert Kramer komt er dan goed af, wanneer hij te vroeg uitloopt en de Alesmeer midvoor tegen de lat kopt. A.F.C. krijgt nog een paar pracht kansen, die echter door ofside onderbroken worden. Een kwartier voor het einde wordt A.F.C. geheel ingesloten. Op het laatst on derneemt A.F.C. een fraaien aanval, na wat heen en weer getrap belandt de bal bij Bijl. die zich niet bedenkt en tusschen spelers door den bal in het net deponeert. A. een welverzorgd terrein verhoogt uw sportgenot een welverzorgd interieur verhoogt uw levensgeluk „welverzorgd" omvat zoowel het kleinste gebruiksvoorwerp als de geheele inrichting 13 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Vraagt eens aan:

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 13