een B.S.A. zijn?? Firma J. NAHUIS - GROENLO ONZE WELPEN. A.F.C. ASP. bS.C.A. ASP. 0—7. De eerste nederlaag hebben wij weer te pakken, toch is het niet zoo hopeloos als het wel lijkt. De zwakheid kwam door de te kleine middenlinie. Vooral voor Havelaar was het niet te doen. Hij zwoegde geweldig, maar kon het niet vlug genoeg verplaatsen. De achter hoede was in de beste conditie, alleen was het jammer, dat Folkert Kramer in de eerste helft niet in vorm was. De voorhoede was geheel op zichzelf aangewezen en moest zich eerst in spelen. De wedstrijd was om tien uur vastgesteld en de scheidsrechter was zoo vriendelijk, al om half elf aanwezig te zijn. A.F.C. won den toss en koos wind mee. Het volgende elftal ving den strijd aan. Folkert Kramer Warners Doting Kremer Havelaar v. d. Ende Kips Holzel Bontjema v. Leeuwen Bijl In het begin wordt er een beetje heen en weer getrapt. A.F.C. krijgt de eerste kans, wanneer de bal hard naar voren wordt ge plaatst en de back er finaal overheen trapt, maar Holzel treuzelt en de bal wordt hem weer afhandig gemaakt. Daarna wordt een mooie aanval van S.C.A. met een doelpunt be kroond. Wéér krijgt A.F.C. een kans, Van Leeuwen wordt binnen de beruchte lijnen ..ge nomen", maar de midvoor kogelt in den keeper z'n handen. S.C.A. komt opzetten en is steeds op onze helft, regelmatig voert zij de stand op tot 50, waarvan Forkert Kramer zeker 2 doelpunten kon stoppen. Na rust pakt Uw volgende motor zal toch R A HOÏTCF Ceintuurbaan 11 D.ü.n.'lIUtlQL/ telefoon 24-ms Firma KAMP DE BOER Garage „Zenith", Amstelveenscheweg 484-488 A.F.C. beter aan. De achterhoede houdt stand en de keeper is in vorm. Langzamerhand weet A.F.C. het spel te verplaatsen. Keurig com bineerend weet zij het S.C.A.-doel te naderen maar het schot ontbreekt nog. De strijd gaat nu gelijk op; de S.C.A.-midvoor weet met twee keurige doelpunten den stand op 70 te brengen. Het laatste kwartier komt A.F.C. geweldig opzetten; verschillende schoten gaan tegen paal en lat en v. Leeuwen heeft pech. wanneer een keurige omhaal tegen de lat ketst. Met dezen stand komt het einde. Voor rust was alleen v. Leeuwen goed. maar hij moet oppassen, dat hij niet te veel pingelt. Na rust was alleen de middenlinie niet voor haar taak berekend. A. A.F.C. ASP. B.A.V.O.G. ASP. 0—0. De A.F.C.-ers hebben zich gelukkig weer hersteld van de de vorige week geleden neder laag. Hoewel dit niet zoo'n bijzonder goede prestatie is, daar A.V.O.G. ook tot de zwak keren behoort. In ieder geval geeft het weer hoop. Toch is de voorhoede nog het zwakke punt, wat de nul maar al te duidelijk aantoont. De middenlinie was goed, vooral na rust, toen Bontjema spil ging spelen; ook Havelaar heeft goed werk gedaan. De achterhoede was zeer goed. Met wind mee pakken de A.F.C.-ers goed aan en aangemoedigd door de belangstellen den ondernamen de A.F.C.-ers verschil lende goede aanvallen. De achterhoede van A.V.O.G. stond raar te schutteren en als v. Leeuwen er tusschen door slipt, weet de keeper op het laatste oogenblik in te grijpen. De strijd gaat gelijk op. De beide achter hoeden weten stand te houden. A.F.C. ver- Komt daarom nu eens bij ons kijken. Wij hebben alle modellen voorradig vanaf f595.- in onze showroom: Hoofdagente v. Amsterdam e» Omstr. d. B-S.A motoren TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij Houthandel - Loonzagerij levert alle soorten Inlandsch bestckhoist als: beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsleggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 12 -

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 12