Nu werken we hard, en doen erg ons best om niet te eindigen als nummer lest. Maar toch wordt de tijd weer zooals hij was. Dan spelen we weer in de eerste klas. Het is al zoolang als de wereld bestaat, dat stijging na een daling beginnen gaat. En zoo is 't ook bij de A.F.C. Dus iedereen zegge: .,Je Maintiendrai We moeten, we willen en zullen heel ras weer spelen als vroeger in de eerste klas. N. EVERSHARP. Uit den A.V.B. ONS VIJFDE ELFTAL! Gedurende meer dan een jaar heeft er over ons vijfde elftal niets in „De Schakel" ge staan, hoewel ik weet, dat er door onze redactie meerdere malen om copie over de verrichtingen van dit schoone elftal gevraagd is. Zeer zeker verdienen deze vermeld te wor den, want is het niet een van de weinige elftallen dat reeds eenige jaren steeds een kans op een kampioenschap heeft en steeds een van de eerste plaatsen in haar afdeeling bezet? Ook dit jaar zal dit elftal een hartig woordje meespreken, als tenminste niet steeds de opstelling veranderd wordt. De eerste stappen in de competitie zijn n.l. zeer bevre digend te noemen. A.F.C. 5—F.I.T. 2. 8—3. Onze eerste wedstrijd werd op het hoofd terrein gespeeld in de volgende opstelling: Dorlas. de Braai. Verhaef. Blindeman. Hinderiks. J. Furstner. Nijhuis. Reyinga. v. Erp. Woltjer. H. Nielsen. We verschenen met een invaller voor Stroobach. De eerste helft van dezen wed strijd heeft onze achterhoede zwaar werk gehad, wat haar echter toevertrouwd was en aangezien onze voorhoede een goal meer maakte dan onze achterhoede doorliet, ging de rust in met 21 in ons voordeel. Beide goals kwamen van den voet van Otto van Erp, uit goed voorzetten en doorgeven, res pectievelijk van Nijhuis en Reyinga. Na de rust beet onze voorhoede echter beter van zich af, dank zij ook de hulp der middenlinie, waarin Blindeman en Hinderiks van plaats wisselden, hetgeen een verbetering was. Direct na de rust maakte Tjerk Reyinga 2 zeer goede goals achter elkaar, en hierdoor geïnspireerd, voegde Otto er 2 goede aan toe, gevolgd door een goal van Woltjer en Reyinga. Inmiddels had echter ook E. I. T. niet stil gezeten en den achterstand verkleind tot 83, waaronder een penalty. Het laatste deel der wedstrijd speelde F.I.T. met 10 man, daar haar aanvoerder wegens herhaald natrappen het veld moest verlaten. SCHELLINGWOUDE 2—A.F.C. 5. 2—6. De volgende week trokken we naar Schel- lingwoude. We misten in onze gelederen Reyinga, die voor het derde moest spelen, daar de elftalcommissie had gehoord, dat hij bij ons een der goalgetters was. Ook nu be haalden we echter een flinke overwinning. Om half twaalf kwam ons jacht voor en scheepten we ons in. Hoewel de zee vrij onstuimig was, kwamen we zonder zeezieken over en stelden we ons als volgt op: Dorlas. Thyen. Stroobach. v. Lith. Blindeman. Back. Nijhuis. Verhaef. v. Erp. Woltjer. H. Nielsen. Ook nu wilde het voor de rust niet erg vlotten en kreeg onze achterhoede het weer A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 10 -

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 10