II sorteer jng SChOtSChe RUjteil Leidscheplein 2 leden te propageeren. De abonnementsprijs bedraagt slechts 2.per jaar, waarvoor men iederen Maandag een overzicht krijgt van alles, wat op K.N.V.B. en A.V.B.-gebied gebeurd is. Onze lagere elftallers kunnen thans ook op de hoogte blijven van wat voor hen van interesse is. Abonnementen moeten via het Bestuur worden opgegeven. Ik ver trouw, dat talrijke opgaven zullen inkomen. Van het Bestuur van den A.V.B. ontvingen wij een oproep betreffende scheidsrechters, speciaal voor de Juniores- en adspiranten- afdeelingen, welken oproep wij in extenso overnemen. Wie stelt zich voor dit mooie doel disponibel? I. H. GALAVAZI Aan de Besturen van de bij den A.V.B. aangesloten vereenigingen. Mijne Heeren, Het ligt in de bedoeling van het Bestuur van den A.V.B. om in de toekomst bijzondere aandacht te wijden aan de leiding van de wedstrijden der juniores-competities. De taak van den scheidsrechter bij deze wedstrijden draagt een eenigszins ander karakter dan die bij de gewone competitie wedstrijden, daar het hier jongere spelers betreft, die nog aan het begin van hun voet balloopbaan staan, en die dus nog in ieder opzicht veel te leeren hebben. De leiders bij de wedstrijden moeten menschenkennis be zitten en in staat zijn, om te gaan met jonge lieden van 16 tot 18 jaar. De aangewezen leiders van deze wedstrijden zijn dus bij voorkeur de oud-voetballers, menschen die het spel goed kennen, en die ook in hun eigen vereeniging belast zijn met het geven van leiding. In iedere vereeniging zijn dergelijke menschen te vinden, en het Bondsbestuur doet hierbij een beroep op alle vereenigings- besturen, om in hun eigen millieu eens goed rond te zien en om de namen en adressen op te geven van hen, die naar hun oordeel in aanmerking kunnen komen, voor de onge twijfeldmoeilijke doch zeer dankbare taak van scheidsrechters bij de hierboven ge noemde wedstrijden en die ook bereid zijn als zoodanig te fungeeren. De op te geven personen zullen dan, indien zij zulks wenschen, uitsluitend belast worden met het leiden van juniores-, eventueel adspi- ranten-wedstrijden. Mochten zij evenwel ook bij andere wedstrijden willen fungeeren, dan zal hiertegen natuurlijk geen enkel bezwaar bestaan. Hoofdzaak van dit schrijven is echter, de leiding van het juniores-voetbal! Wij wachten met groote belangstelling Uwe aangename, berichten. Hoogachtend, ,,Amsterdamsche Voetbalbond", J. C. A. SMIT, Administrateur. ONS NEGENDE A.R.O.L.-TOURNOOI. Adieu, die oude beker van Gé Bosch!" Zoo is dus, na negenjarigen trouwen dienst, de A.R.O.L.-beker voor goed van ons vertrokken en inplaats dat wij hem ieder jaar netjes oppoetsen en weer uitreiken, ligt hij uit te rusten in de prijzenkast van Blauw-Wit. Welaan dan, een nieuwe beker zal er ook wel komen en als A.F.C. het definitieve bezit aan één club gunt, is het zeker wel de Stadionclub. De zebra's immers hebben van BRENGT -ï *s*ir 4 I A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 4