B.S.A.-HOÜSE SSSK een B.S.A. zijn?? Firma NAHUIS - GROENLO tenslotte wist te scoren, was het pleit be slecht. Ontegenzeggelijk speelde het elftal beter dan verleden jaar en vóór alles, de stemming was uitstekend, iets waaraan vroeger dikwijls veel ontbrak en wat in het vorig seizoen waarschijnlijk wel tot de slechte resultaten heeft bijgedragen. Indien Captain Stradmeijer dezen goeden geest erin weet te houden, dan gaan wij rustiger tijden tege moet. De teleurstelling over de nederlaag tegen D.E.C. was groot, doch van verwijten in de kleedkamer geen woord, zóó moet het wezen. Al is er nu geen reden om groote ver wachtingen te koesteren, een gezond, be scheiden optimisme is zeker op zijn plaats. Zondag a.s. krijgen we als eersten tegen stander het gedregradeerde E.D.O., dat er ongetwijfeld alles op zal zetten, het verloren terrein te herwinnen. Tegen dit elftal met zijn lste-klasse routine zullen onze jongens een zware taak hebben, doch E.D.O. is in ieder geval een elftal, dat werkelijk voetbal speelt, zoodat ik ervan overtuigd ben, dat wij een prettigen wedstrijd kunnen verwach ten. En mochten onze 1ste elftallers erin slagen, dezen sterken tegenstander te over winnen, dan is de eerste schrede op het goede pad gezet. Nu de hoofdploeg nagenoeg vaststaat is de tijd van het vrijwel uitsluitend oefenpartijen spelen voorbij. Het is thans Bromilow's taak den spelers eventueele gebreken af te leeren, resp. hun tekortkomingen bij te werken. Snelle start, schieten, zuiver plaatsen, met beide voeten trappen etc. zietdaar slechts enkele van de voornaamste onderdeelen, waarop men zich onder Bromilow's bekwame leiding moet toeleggen, om van positiespel, dus de theorie nog maar niet eens te spreken. Thans moeten de spelers bewijzen, dat ze de aanwezigheid van een trainer weten te apprecieeren en het is aan den aanvoerder en de Elftal-Commissie, om de spelers, voor zoover ze uit eigen beweging misschien niet komen, te animeeren en voor geregelde op komst te zorgen. Aanstaande Zaterdag vindt in het Park hotel de gebruikelijke Jaarlijksch^ vergadering plaats. Als belangrijkste punt komt op de Agenda de benoeming van den secretaris voor. Zooals men weet moest Willy Brusse wegens droevige familieomstandigheden zijn functie neerleggen. Het was zeer jammer, dat de energieke Willy, die zich juist zoo flink in zijn functie ingewerkt had en die ten volle aan de aan hem gestelde verwachtingen be antwoord had, zich weer moest terugtrekken. Het secretariaat van een vereeniging als de A.F.C. is geen sinecure en het is altijd uiterst lastig daarvoor geschikte liefhebbers te vin den. Gelukkig vond het Bestuur ten slotte Dick Bessem bereid, zijn oude functie weer op te nemen, met welk besluit hij ons uit de impasse helpt. Ik vertrouw dan ook, dat deze Bestuurscandidaat de volle sympathie der vergadering hebben zal. De opmerkzame lezer van ons A.R.O.L.- programma zal gezien hebben, dat Maandag 21 September het nieuwe Amsterdamsche Sportblad zal verschijnen. Dit blad zal ge wijd zijn aan het Amsterdamsche Voetbal, en wel niet alleen aan het K.N.V.B.-voetbal, doch bok speciaal aan den A.V.B. en alles wat daarmee annex is. In een veelbewogen vergadering werd dit nieuwe blad tot officieel orgaan van den A.V.B. aangewezen. Hier mede is aan een lang gekoesterden wensch en in een algemeen erkende behoefte: een eigen Sportblad voor Amsterdam, hetwelk voor ieder bereikbaar is, voldaan. Gaarne vol doe ik aan mijn belofte, dit blad onder onze Uw volgende motor zal toch Firma KAMP DE BOER Garage „Zenith", Amstelveenscheweg 484-488 Houthandel Loonzagerij Komt daarom nu eens bij ons kijken. Wij hebben alle modellen voorradig vanaf f595.- in onze showroom: Hoofdagente v. Amsterdam en Omstr. v. d. B.S.A motoren: TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij levert alle soorten Inlaadech beutckhoat als: beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarslegger: en W isselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. - 3 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 3