firma J. A. BOSKAMP EN ZN. - OVERVEEN H Men dient er zijn eer in te stellen, om er toe mede te werken het peil van vroeger te be reiken en daarna te overtreffen. Dit kan alleen geschieden als er niet tegen opofferingen wordt opgezien, als laksheid en zelfingenomenheid verdwijnen om plaats te maken voor een vurigen wil om iets te berei ken door oefenen en nog eens oefenen in ieder halfuurtje, dat zonder verwaarloozing van ernstiger belangen kan worden vrijge maakt. Bedenkt eens wat het spel u schenkt, welk een schat van aangename herinneringen gij voor latere jaren zult vergaren, als de tijd komt, dat gij niet meer tot de actieve spelers zult behooren! Het spel is het waard, dat gij er, vaak beuzelachtige genoegentjes voor laat schieten en hoe méér gij hebt gepresteerd en u boven het middelmatige zult hebben ver heven, met des te meer trotsch zult gij later op een succesvollen voetballoopbaan terug zien. Trotsch om de hoogste eer te bereiken, welke een speler kan deelachtig worden; de verkiezing in het Nederlandsch Elftal! Er zullen weinig spelers zijn, die er niet van droomen; maar hebben zij er genoeg voor over? Spannen zij zich ten volle in om het te kunnen bereiken en verslapt hun wilskracht niet bij tijdelijken tegenslag? Niet iedereen kan uitverkoren worden om de eer van zijn land te verdedigen; maar de kans om tot een der beste spelers clubspelers te worden gere kend, om gekozen te worden om stad of gewest te vertegenwoordigen is aanzienlijk grooter en voor meerderen bereikbaar. De ware lust om te willen uitblinken, zonder pretenties, moet er zijn, dan is de kans tot slagen groot! Zoodoende zult gij in de eerste plaats v. zelve een grooten dienst bewijzen, de staling uwer energie en de gezonde eerzucht om iets te willen beteekenen, zullen u later in uw werkkring ten goede komen. Uw vereeniging zal er van profiteeren en spoedig zult ge onder de beste leden worden geteld en gij zult er het uwe toe bijdragen om het spelpeil te verbeteren. Zijn dit geen motieven om eens iets van uw kant op te offeren? Begint er heden mede en spoedig zult gij met voldoening constateeren, dat gij nooit een prettiger partijtje hebt gespeeld, dan dat waarin gij u ten volle hebt gegeven en tot de ontdekking zijt gekomen, dat gij beter speelde dan ooit daarvoor! De Westelijke Districts-Commissie van de T.C. TRAINERS REVIEW. Both the 1st and 2nd elevens of the club have nou taken part in two and three friendly games respectively, the former losing both games and the latter winning two and losing one. Reviewing the situation from the point of view of the premier XI, one cannot be satisfied with the results or the standard of the play. We have however een welverzorgd terrein verhoogt uw sportgenot een welverzorgd interieur verhoogt uw levensgeluk „welverzorgd" omvat zoowel het kleinste gebruiksvoorwerp als de geheele inrichting Vraagt ons eens aan: - 7 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 7