G. J. EILERS Co. Hartelijk gelukgewenscht. - Bestuur A.F.C. schap over het behaalde resultaat, dringt toch steeds weer een gevoel van wrevel naar boven, dat A.F.C. zich de laatste jaren niet dan met de grootste moeite in de 2de klasse heeft kunnen handhaven. Het is dan ook daarom, dat reeds eenigen tijd geleden onder staande Commissie zich heeft gevormd, ten einde plannen te ontwerpen óm tot een op voeren der sportieve prestaties van onze spelers te geraken. Lang behoefde er niet gepraat te worden, er is slechts één middel, n.l. een trainer, die de geheele week in onzen dienst is en dus ook de spelers in competitie-verband ziet spelen. De plannen waren er dus, maar er ontbrak natuurlijk ,,het slijk der aarde Er werden verschillende vergaderingen met oudere leden, spelers enz. gehouden, waar gevraagd werd met een bedrag in eens of maandelijksche stortingen het benoodigde kapitaal te vormen. Het resultaat was buitengewoon. Jong en oud heeft naar zijn vermogen ingeteekend, zoodat wij nu reeds goede hoop koesteren ons plan te kunnen volvoeren. Er ontbreekt echter nog een bedrag en daar wij op de vergaderingen verscheidene leden, die wij opgeroepen hadden, misten, verzoe ken wij hun en anderen, die wij misschien verzuimd hebben te vragen) alsnog hun finantiëelen steun te willen verleenen voor dit, voor de toekomst van A.F.C. zoo belang rijke doel. Zij gelieven hun bijdragen (in eens of Draaistroommoforen E. M. F, „Dordt" De motor voor zwaar werk onder ongunstige omstandigheden Hoofdvertegenwoordigers: DE GOEDE HUF Postbox 811 - Amsterdam-C. - Telefoon 31206 maandelijks) op te geven aan W. D. v. d. Brink, Beethovenstraat 66 en te storten op Gemeente Giro No.5686, eveneens ten name van W. D. v. d. Brink. Wij maken van deze gelegenheid gebruik hun, die toegezegd maar nog niet gestort heb ben, beleefd te verzoeken nu en de volgende maanden, ter voorkoming van nog méér administratie, dit stipt te willen doen.' Wij danken allen, inteekenaren en hen, die dit nog zullen doen, hartelijk en hopen spoe dig onze spelers onder de kundige leiding van een prima trainer te zien. De Commissie van Actie: D. J. BESSEM. W. D. v. d. BRINK. W. BRUSSE. P.S. Stortingen voor de Gemeente-giro kunnen op alle postkantoren op formulieren van den Postchèque- en Girodienst geschie den. Men behoeft dus niet naar den N. Z. Voorburgwal DE TOEKOMST DER A. C. C. De algemeene vergadering der A.C.C. heeft zich op het standpunt gesteld, dat elk A.C.C.-er, werkend lid der Amsterdamsche Football Club moet zijn. Dit besluit, waardoor het toetreden van hen, die een andere wintersport dan voetbal beoefent, of dit spel in ander clubverband speelt, financieel bemoeilijkt wordt, is voor de A.C.C. van een buitengewone draagwijdte en maakt het noodig, dat de huidige toestand objectief onder de oogen gezien worde". De A.C.C. is als tak der A.F.C. bestendigd en zal in de toekomst haar kracht uitsluitend uit de boezem der moedervereeniging moeten halen. Indien onze cricketclub niet ten onder gang gedoemd wil zijn, moet het heil der A.C.C. den A.F.C.-ers even na aan het hart liggen, als het wel en wee der voetbalver- Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A. F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuumsvoor Athletiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductie Getrouwd: MARY DORLAS en TJERK REYJNGA Tandarts. Koninginneweg 225 kuis, - 23 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 23