Heftig steeds gesticuleerd, Terwijl hij struikelt over een been, Komt me daar een kolos springen, Boven op z'n winterteen. Tjonge, wat een amateur toch, Kijk, wat bijt hij op z'n lip Met z'n weinig restje tanden, Vlug is hij nog als een kip. En zijn vrouw op de tribune, Zoontjes roepen ,,hupPapa", En hij laat zich heusch niet kennen, Want hij trapt venijnig na. t Is zooals U heeft begrepen, De onvervalschte veteraan. Een, die als het er op aankomt, Heusch zijn portie nog kan staan. Veteraan, blijf nog lang spelen, t Is voor ons de grootst'' gijn, Om je heerlijk te zien ploeteren, Langs die lange, witte lijn. N. EVERSHARP le Voorzitter: Mr. A. Sabelson; 2e Voor zitter: H. Mahler, Secretaris: P. J. Lindner; Penningmeester: H Oliver, Roerstraat 86; Commissarissen: N. A. Scheepens, J. Buys; Commissaris van materiaal: Furstner, Maesstraat 121. Elftal-Commissie: A. Sabelson, H. Oliver en W. Sanders. Secretaris: J. Furstner, Maasstraat 121, tot wien alle afschrijvingen omtrent deelname aan wedstrijden gericht dienen te worden. Besloten is met een vierde elftal aan de A.C.B.-competitie deel te nemen. Binnenkort zal de penningmeester over de contributie disponeeren. Men wordt ver zocht de contributie gereed te houden, ten einde herhaald aanbieden van quitantiën te voorkomen. Men wordt verzocht aan den heer J. Furst ner kenbaar te maken, wanneer men niet voor wedstrijden beschikbaar is (vacanties e. d.). Oefeningen. Besloten is na 15 Mei a.s. (invoering van den zomertijd), de Dinsdagavonden voor de juniores te reserveeren. de seniores zullen op de Donderdagavonden trainen. Voor eerste klasse program wordt naar het orgaan Cricket" verwezen. Het programma omtrent de tweede klasse, alsmede dat der lagere elftallen en de Zater dagelftallen, wordt nader bekend gemaakt, eveneens in „Cricket". De Secretaris: P. J. LINDNER, Joh. Verhulsstraat 118 b. CRICKET. Amsterdamsche Cricket Club. Op de j.l. gehouden Algemeene Vergade ring van de Amsterdamsche Cricket Club werd het Bestuur als volgt samengesteld: 0"TWeiiP: 6 EIDullah CO»«4 A.F.C»-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 14