tirma J. A. BOSKAMP EN ZN. - OVERVEEN Ook na half-time misten we eenige opge legde kansen, terwijl anderzijds het enthou siasme te klein was om de gelijkmaker te ver krijgen. Zelfs vergrootten de Stadionmen- schen hun voorsprong kort voor het einde tot 3—1 daarmede zichzelf buiten bereik voor de laatste plaats brengend. Hetzelfde Blauw-Wit II (door deze over winning interesseloos) verloor achtereenvol gens tegen E.D.O. II met 10 en R.C.H. II met 54, aldus ons al een buitengewoon slechten dienst bewijzend. De week daarop werd Haarlem weer eens opgezocht voor de 4e en laatste maal in dit seizoen. Aangezien ons eerste elftal beslag had gelegd op ons backstel Stradmeijer Nesenberend verschenen we te elfder ure met v. d. VeldenFürstner, waarvan vooral de laatste zich waardig van zijn taak kweet. De volgende combinatie van min of meer vreem de samenstelling had te strijden tegen H.F.C. II. J. Veen, v. d. Velden, Fürstner, Dijkhuis, Ruis, Uiterwijk, Dijkman, Prakken, Kohlmann, D. Veen, Jb. v. Nek. Onze rechstbuiten weerde zich direct al flink, ook al door het feit dat hij veel werd vrijgelaten, met als gevolg een paar mooie voorzetten. Uit een daarvan kopte Kohlmann net naast de punt doch bij een volgende voor zet had Mr. X. (dit op verzoek van de redac tie!!) eveneens met een kopbal meer succes. Aan den anderen kant deed Jan Veen zijn plicht en hield eenige prachtschoten. In de pauze waren we het er allemaal over eens, dat er gewonnen moest worden en onze voorsprong opgevoerd. Hoe anders had ech ter Vrouwe Fortuna het een tiental minuten met ons voor. Als n.l. bij een aanval van H.F.C. Dijkhuis cordaat ingrijpt en den bal hard wil wegwerken springt deze tegen het hoofd van Fürstner (niet lachen Piet en Wim) en vervolgens in eigen doel. Onze verslagenheid is zeker in de voorhoede niet gering en binnen 5 minuten scoort H.F.C. weer (21) met een mooi schot. Meerdere van onze mannen beginnen te begrijpen dat het zoo niet gaat en ons een of twee kost bare punten ontglippen. Speciaal Prakken en de linkervleugel krijgen het op hun heu pen. Eerstgenoemde ziet dan ook kans plot seling hoog in het net de gelijkmaker te schie ten. Een strijd om de leiding ontspint zich, die A.F.C. overneemt als Mr. X. bij een onzer aanvallen juist even eerder bij den bal is dan de keeper en in het verlaten doel trapt. In de laatste minuut is de fortuin ons zeer welge zind als bij een corner door Daan Veen ge nomen, de bal hoog voor doel neerkomt en keeper, Prakken en v. Nek tegelijk springen en de laatste dan bal even raakt die achter in het doel neervalt en ons dus plotseling een 42 overwinning brengt. Een prettige wed strijd tegen de H.F.C.-ers, behoudens een klein incident met één van de backs, zooals we nimmer gewend zijn met de Blauw- Witte Haarlemmers. een welverzorgd terrein verhoogt uw sportgenot een welverzorgd interieur verhoogt uw levensgeluk „welverzorgd" omvat zoowel het kleinste gebruiksvoorwerp als de geheele inrichting Vraagt ons eens aan: A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 6