G. J. EILERS Co. men speciale vrienden of kennissen, die men eens gaarne bij een cricketmatch wil zien of het spel bij wil brengen, men behoeft mij maar slechts naam en adres op te geven en de persoon ontvangt een uitnoodiging. Hoe meer, hoe liever. Van zien spelen, komt spelen vergeet dat niet. En dan, zorg nu eens eindelijk voor wat leden en donateurs. Ook adspiranteleden zijn bijzonder welkom. Er moeten nog minstens twee elftallen bijkomen, buiten den Wandel weg moeten wij minstens twee A.F.C.-velden kunnen gaan bespelen en zoo als het er nu voor staat hebben wij ternauwernood drie elftallen .Als ieder lid nu één donateur aan brengt of één lid, is toch waarlijk niet te veel. o En thans maar weder aan den slag. Wat zal 1931 ons brengen? Daarover meer in den Schakel van Mei. Als er dan maar ruimte is voor cricket, want King Soccer zal nog wel het noodige stof doen opwaaien voor dien tijd. De beste wenschen van alle A.C.C.-ers aan de A.F.C.-ers in hun komende match. Cheer up.en good luck. P. I L. ALLE HENS AAN DEK! Zes-en-dertig lange jaren Dobbert zij reeds op de wilde baren Der zeer gevaarlijke voetbalzee, Met meestal wind tegen en soms wel eens mee. Maar zij hield zee, trots alle gevaren, Trots tegenspoed, wist zij den koers te bewaren. En voerde haar vlag ongerept met zich mee 'Over de zeer gevaarlijke voetbalzee. Draaistroommotoren E. M. F, „Dordt" De motor voor zwaar werk onder ongunstige omstandigheden Hoofdvertegenwoordigers: DE GOEDE HUF Postbox 811 - Amsferdam-C. - Telefoon 31206 Het A.F.C.-scheepje is thans echter in nood. Zware golven bebeuken de boot, Alles en alles Schijnt saam te 'kuipen. De alarmkreet klinke pompen of verzuipen! Hoort gij hem ook, spelers, en zijt ge bewust Der groote verantwoording, welke op u rust? Gij zult toch zeker ook pompen uit alle macht? En daarmee niet wachtenomdat een ander wacht? En gij, bestuurderen, uw taak is zwaar, Soms haast ontilbaar, maar Hoe schoon zou uw loon zijn, als het u mocht lukken Vereend, het dreigend monster te onderdrukken! En wij, die niet spelen noch besturen, En dus ook geen verwijten hebben te verduren. Wij moeten ook mee met de reddingsboot, Helpen te redden, het scheepje in nood! Wij moeten toonen, dat wij achter hen staan, Aichter hen, die vechten voor het A.F.C.-bestaan. Onze groote geestdrift steune het moreel, Onze hartelijke sympathie zij hun deel. Vooruit dus, A.F.C.'ers! kent uw plicht. De veilige haven is nog niet in zicht. Laat ons toonen onze liefde en alles geven Voor de club, welke is een groot deel van ons leven! BEBE. Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A. F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductiel! - 15 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 15