"^REBUILT^^ TYPEWRITERS Eenige Importeurs in Nederland: van de Ideal. Erika en Orig. Regal-Royal Schrijfmachine N. V. M. LINDENBAUM 8 Co's Schrijfmachinebandel Levering van Remington, Royal en Underwoods. Bureaumeubelen, KEIZERSGRACHT 239 TELEFOON 30 239 Schrijfmachinelinten en Carbonpapier. CRICKET. Een nieuwe lente, een nieuw geluid. Ouder gewoonte zullen de oefeningen om streeks half April a.s. een aanvang nemen. Tegen dien tijd hopen wij de cricketkooi op het A.F.C.-veld gereed te hebben. En als nu de A.F.C. maar zoo verstandig is om het woord „degradatie' te negeeren, ben ik in de vaste overtuignig, dat wij een aangenamen zomer tegemoet gaan. Floogstwaarschijnlijk komt er een Junior elftal dat des Zaterdagsmiddags zal spelen, (met eenige ouderen aangevuld), des Zon dags spelen I, II en III weder aan den Wan delweg en het plan is om op 3 Mei a.s. tegen te Werve te spelen in Rijswijk en 10 Mei hier te Amsterdam aan den Wandelweg tegen V.R.A., om het Koopmansbat, de finale, die in 1930 werd uitgesteld wegens het overlijden van den heer Glerum Sr. Daar het vorig jaar in Augustus vrijwel geen wedstrijden plaats vonden, (het noodige gemopper zit me nog dwars) zorgde ik voor een nieuwe attractie: op 9 Augustus a.s. ko men de Fifesbananen-cricketers in Amster dam, op 16 Augustus ontvangen wij Kam pong, terwijl wij op 12 Juli a.s. nog eenmaal naar te Werve trekken. Verder is er sprake van een tweetal mat ches in Parijs. Daar bij het begin van het seizoen vrij ge vraagd moet worden voor de competitie en derhalve dus begin Mei a.s. beslist moet zijn of al dan niet te Parijs gespeeld zal worden, verzoek ik dengene(n) die in principe iets voor een tweetal matches in de Lichtstad voe len, zich aan ondergeteekende op te geven. Bijzonderheden worden per brief mede ge deeld, evenals opgave van kosten, enz. Gespeeld zal worden tegen Racing Club de France, (St. Cloud) en tegen een ander Fransch team. Manager: H. Oliver, die ge durende de a.s. Paaschdagen een en ander nader gaat bespreken in Parijs. Dus buiten de competitiewedstrijden een programma vol afwisseling en hetwelk ook wel eenige „emotie'' waarborgt. Wanneer de oefenkooi opgebouwd zal zijn en de pitch gereed is, ontvangen H.H. spelers bericht, eveneens wanneer de jaarvergade ring van de A.C.C. zal plaats vinden. Het ligt voorts in de bedoeling van den Ned. Cricket Bond, om met een eigen cricket blad uit te komen. Des zomers gedurende de maanden Mei, Juni, Juli en Augustus, eens per week, gedurende de maanden April en September eenmaal per maand, en indien deelname voldoende blijkt zal men ook des winters eens per maand verschijnen. De abonnementsprijs bedraagt slechts 4.per jaar. Bij ondergeteekende kunt U zich als abonné opgeven. o Reeds hebben de A.F.C.-juniorleden door mijne bemiddeling een oproep ontvangen om dit seizoen deel te nemen aan de cricketoefe ningen en wedstrijden. Ons aller vriend Willem Staats komt echter de eer toe dit punt verzorgd te hebben. Laten wij hopen dat de oproep succes heeft. Begin April of Mei is het bij velen reeds bekend wanneer men zoo ongeveer vacantie zal nemen. Zoodra dit bekend is, verzoek ik den leden vriendelijk mij mededeeling te doen, dan kan de elftalcommissie daarmede reke ning houden. Voorts nog een verzoek aan H.H. Leden. Ditmaal eens niet over geld. Dat zal ieder een medevallen, denk ik! Het vorig seizoen zijn door mij meer dan duizend uitnoodigingen verzonden aan ver schillende personen om onze cricketmaches bij te wonen. Het ligt in de bedoeling van het Bestuur zulks dit jaar weder te doen. Heeft A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 14