WIJNAND Co. Effecten Assurantiën ROKIN 91, Amsterdam NV H. REPKO Wijze: „Het kindje van de' slager". En 't kindje van de' slager Dat is zoo mager. En Wil, de fladderakker, Is heusch geen stakker. Jo Wijnand, die had ik haast vergeten. En dat had me waarachtig gespeten. Zonder hem zou het feest Niet geslaagd zijn geweest. En hijzelf „vergeet nooit" moet je weten. Wijze: „Wie zal dat betalen?" Wie moet nog betalen? Zoete lieve Wijnandje. Wie moet nog betalen Contributiegeld. Kom ihet dan maar halen, Zoete lieve Wijnandje! Kom het dan maar halen. Vergeet toch niet m'n geld. Dick Bessem, die zit met permissie, Nu eens niet in de eere-commissie. Anders zit hij gestee, In elk committee. Maar nu niet en geloof me, blij is ie. Wijze: „De kleine Man". Dick, het commissielid, Dat rascommissielid, Die eeuwig en altijd maar weer in een commissie zit. Aan zoo n man heb je wat an, die zit altijd vol pit. Vandaar dan dat ihij altijd weer in een commissie zit. Piet Bos is bekend, zou ik meenen, Als een voorbeeld van „ernstig trainen". Zondagsavonds gaat hij Gedwee aan de zij Van vrouwlief naar de cinema henen. Telefoon 32144 - 47687 - 49209 Wijze: „Heb medelij Jet". Heb medelij Piet, Heb toch medelij Piet, Ik wil naar de bios en jij wil niet! Waarom ga je toch Zondagsavonds niet mee, Je gaat zeker liever met A.F.C.! Heb medelij Piet, Heb toch medelij Piet, Zorg, dat ik ook eens 'n film geniet. Want anders, heusch, dan ga ik alleen Al naar Tuschinki heen! Nico Neseker, A.F.C.'s glorie, Zorgt voor A.F.C. voetbalhistorie. Hij doet het subliem, Want in 't Zaluwenteam, Daar zorregt hij voor de victorie. Wijze: „Zwaluw, waarheen is uw vlucht?" Zwaluw, waarheen gaat je bal? Haast overal, Naar buiten of naar den linksbinnen. Zorg maar, dat de Zwaluwen winnen! Zwaluw, waarheen gaat je bal? Haast overal! I., die als voorzitter zoo eminent is, En als leider een beste vent is. Heeft voor A.F.C. gedacht Bij dag en bij nacht. Dat 's een feit, dat ons allen bekend is. Wijze: „Houdt er den moed maar in". En van je hela, hola, I.'tje van A.F.C. Daar doen we nog jaren mee. Daar doen we nog jaren mee. En van je hela, hola, I.'tje van A.F.C. Daar doen we nog jaren mee. En laat de klok maar luiden, En laat de klok maar slaan. En de A.F.C.'sche clubgeest, Die zal nimmer vergaan, 't zal niet gaan! En de A.F.C.'sche clubgeest, die zal nimmer vergaan! Reguliersbreestraat 24-47 Deelt den prijs welken U betaalt voor een Repko Hoed door het aantal dagen dat U hem draagt en U zult tot de conclusie komen dat een Repko Hoed werkelijk economisch is. 13 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 13