Voor het VOORJAAR brengen wij een ZELDZAME COLLECTIE: Leidscheplein 2 A.F.C.-ASP.A.V.O.G.-ASP. 2—4. Wij hadden zoo gehoopt, eindelijk een overwinning te behalen als kerstverrassing. Alweer hebben wij verloren en het was een eervolle nederlaag, zelfs wisten wij met 20 voor te komen. Meteen liepen wij hard van stapel en hadden tien minuten na het begin de leiding door Redeker, die bij een alge- meenen aanval doorbrak en via de paal doel puntte. Bij de tegenpartij wilde het samenspel maar niet vlotten, soms kwamen zij gevaar lijk dicht bij de goal, maar steeds wist een been te redden, ook Volkert Kramer deed wat hij kon en keepte schitterend. Na rust was A.F.C. weer steeds in de meerderheid en wist opnieuw den bal in de goal te werken. Toen waren wij ook uitgespeeld. A.V.O.G. kwam snel in den aanval en doel puntte spoedig. Daarna werd A.F.C. geheel ingesloten; een der backs schoot tegen een A.V.O.G.-speler op, hetgeen ons een goal kostte. De druk blijft steeds aanhouden en bij een corner wordt het pleit beslist als een A.F.C.-er in eigen doel trapt. Onderwijl heeft de voorhoede twee opgelegde kansen gemist. De laatste aanval van A.V.O.G. brengt nog een goal. Het elftal was niet slecht, de beste waren Folkert-Kramer, Bijl, H. Scheepstra en A. Scheepens en Redeker. H. W. A.F.C.-ASP. STA PAL-ASP. 0—2. De scheidsrechter was niet opgekomen, zoodat Kohier scheidsrechter was. Na de af trap valt A.F.C. onstuimig aan en krijgt ver- Georgette, Crêpe de Chine en Wollen Mousseline tegen zeer voordeelige prijzen scheidene corners te nemen, maar de bal be landt niet op de rechte plaats. 'Een zeer snelle uitval wordt besloten met een keurig schot en A.F.C. staat na een kwartier spelen achter. Nu gaat het spel gelijk. De backs aan beide kanten zijn in goede conditie. A.F.C. krijgt hoopjes corners, die niets opleveren. Het spel is erg ruw, wanneer twee spelers een waar schuwing kregen. Na rust is het hetzelfde spelletje, soms is Sta Pal in de meerderheid, gesteund door den hevigen wind. Weer wordt een waarschuwing gegeven. Dan maakt Sta Pal een offside goal. Als A.F.C. wordt ingesloten, maakt Sta Pal weer een goal. Het loopt al naar het eind als een Sta Pal-speler natrapt; hiervoor wordt hij uit het veld gestuurd. Direct daarna fluit de scheidsrechter einde. H. W. H.B.S.-KERSTTOURNOOI. Op vriendelijk verzoek van H.B.S. om met een elftal aan het H.B.S. Kersttournooi op 30 December deel te nemen, hebben wij gevolg gegeven, en zoo stonden wij met 14 jongelui en eenige leiders om 8 uur onder de klok van het Centraal Station, om vol gens afspraak met den trein van 8.15 uur naar den Haag te vertrekken. Alleen Edgar ontbrak; den vorigen dag had hij tegen Ajax in het ,,Famos"-tournooi zijn enkel verzwikt, en kon dus niet mee. In de „electrische" was de echte A.F.C.-stem ming er direct in, vooral toen een van de lei- 1 i - 9 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 9