firma J. A. BOSKAMP EN ZN. - OVERVEEN werd Haaxman voor dc derde maal gepas seerd. Nog gaf A.F.C. het niet op en toen Daan Uiterwijk den achterstand tot 23 verkleinde, werd het werkelijk nog span nend. Het mocht echter niet zijn en met leeg; handen gingen we naar huis. De week daarop ontvingen wij T.O.G., welke vereeniging evenals wij, het grootste belang bij dezen wedstrijd had. In dezen kamp bewees Tony Knopper, langzamerhand weer de oude te worden. Op schitterende wijze bezorgde hij ons de leiding. Helaas, de vreugde was van korten duur, en met rust stonden we, als gewoonlijk, met 21 achter. De tweede helft van den wedstrijd had een moorddadig spannend verloop. Onder een orkaan van gejuich maakte Tony gelijk en het zag er al naar uit, dat met dezen stand het einde zou komen, toen een paar minuten voor tijd Prof. Snapper aan T.O.G. een straf schop toekende, waaruit En van dat moment af is A.F.C.T.O.G. ongeveer de beroemdste wedstrijd van het seizoen gewor den. Radio-lezingen zijn er over gehouden, artikelen in sport- en geïllustreerde pers aan gewijd, kortom, het is een question bruiante geworden. Wij zullen rustig de beslissing van de protestcommissie afwachten, want er zou een extra-Schakel noodig zijn, om alle mee ningen en uitleggingen recht te doen weder varen. Onze verjaardag bracht een bittere teleur stelling. Het elftal was gewijzigd en Bestuur en Elftalcommissie hadden het volste ver trouwen in de ploeg. Het bleek echter een misgreep te zijn en met 40 bleven onze aloude tegenstanders in de meerderheid. D.E.C. bewees, door het aanbieden van bloe men en een buitengewoon hartelijke speech van onzen vriend Domburg, in de vreugde van onzen 36sten verjaardag te deelen. De eerste wedstrijd in Februari de wedstrijd van Charles! Ja, Charles is toch maar een ras-voetballer. Hoewel nog lang niet fit na zijn onlangs ondergane operatie, wist hij door zijn tactisch opstellen kleur" aan het spel onzer voorhoede te geven. Wel kwam T.O.G. met 20 voor te staan, doch toen liet het oude trio Knopper—Wolters— Lungen zich gelden. Voor de rust nog maakte Charles een echte ,,Lungen-goal". In de tweede helft knalde Piet Wolters den gelijk maker in het net en in den heftigen strijd om de leiding, die toen volgde, trokken wij aan het langste eind, dank zij een onnavolgbaar handig doelpunt van Charles. Vermelding verdient, dat Tienstra wegens zijn oude enkelblessure moest uitvallen en zeer vol doende door Thomas Tacke vervangen werd. Uit den competitiestand blijkt, dat we een nuttigen, doch lang niet afdoenden voor sprong hebben. De resteerende wedstrijden een welverzorgd terrein verhoogt uw sportgenot een welverzorgd interieur verhoogt uw levensgeluk „welverzorgd" omvat zoowel het kleinste gebruiksvoorwerp als de geheele inrichting A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Vraagt ons eens aan: - 6 -

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 6