ra! G. J. EILERS Co. de oudste van het Scheepstra-geslacht in A.F.C., waar, gezien z'n jeugdige leeftijd, heusch niet veel op aan te merken viel. Wat de aanval betreft: hier is Daantje Ellens de ziel, die zoowel inet tactiek als techniek ge noeg bekend is, om een ziel van een aanval te kunnen zijn. Daarbij komt nog, dat hij hier in uitstekend gesteund wordt door Nigte- vegt, die Zondag, buiten de vele andere goede dingen, een juweeltje van een goal maakte, hiermede de overwinning in de wacht sleepend. Stahlman en Jup Kroon als binnenspelers konden volgens mijn beschei den meening, wel productiever zijn, doch feit is, dat hier de goede wil en de noodige activi teit aanwezig zijn. Tenslotte Jaapje Furst- ner, de Professor-Doctor in spé, die als cap tain van deze veelbelovende A.F.C.-toekomst nog lang niet het slechtste figuur in het elftal slaat. Met den Heer van Dijk als Leider dus een geheel, waar de stemming puik is en als voorbeeld van elk ander elftal mag gesteld worden. „HERR LIN1ENWACHTER". TRAINING. Als trainingsavonden zijn vastgesteld: Woensdag- en Donderdagavond. Beide avon den zal op ons veld geoefend worden; de Donderdagavonden onder leiding van dc:: heer Ch. Aerts. PIET WESSEL. f Niet onverwacht, maar daarom niet minder tragisch, komt de tijding van het overlijden van Piet Wessel. Een van de, wat aantal lidmaatschapsjaren betreft, oudste leden van A F.C. is daarmede van ons heengegaan, een, die zijn clubliefde uitte in daden; een, die veel van zijn capa citeiten, die zeer veel van zijn vrijen tijd voor onze club heeft overgehad. Piet Wessel heeft jaren lang na elkaar twee functies bekleed, die tot de lastigste en tijdroovcndste in een vereeniging te beschou wen zijn: Eerst als secretaris der elftalcom missie, daarna als commissaris van materieel. De wijze, waarop hij het secretariaat der E.C. bekleedde, was voorbeeldig. Geen moeite was hem te veel en in die jaren, toen de auto en de telefoon niet die plaats innamen van tegen woordig, werd het uiterste gevergd om bij af schrijvingen e.d. de zaak goed te laten mar- cheeren. Als commissaris van materieel maakte hij de verhuizing van Watergraafsmeer naar der. Wandelweg mee, waarbij eveneens zeer vei: van zijn tijd en ambitie gevergd werd. Wat hij voor ons als jongens was, zal door hen, die een vijftien jaar geleden in A.F.C. kwamen, niet licht vergeten worden. Hij was de ideale „coach", zorgde voor ons, leidd' ons, kortom, was als een oudere broer voor de jongeren. Piet Wessel was een goed mensch, een har telijk vriend, een voorbeeldig clubman. Hij ruste in vrede! Draaistroommotoren E. M. F. „Dordt De motor voor zwaar werk onder ongunstige omstandigheden Hoofdvertegenwoordigers: DE GOEDE 8 HUF Postbox 811 - Amsterdam-C. - Telefoon 31206 Kal verstraat 43 - Telef. 35543 A. F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in diverse klenren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductie - 15 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 15