J. L. H. SMITS C? ■■MM Café „Moderne Ijzerwaren en Gereedschappen op elk gebied Leidscheplein 19-21, Amsterdam afgeloopen en er werd met de prijsuitreiking begonnen. Quick (Haag) had den eersten, Duno (Haag) den tweeden, V.U.C. den der den en H.F.C. den vierden prijs. Onze jon gens kregen een troostprijs in den vorm van chocolade en onze Jan Scheepstra kreeg een mooi, leerzaam boek als jongste deelnemer van het tournooi. Nadat ondergeteekende in zijn speech H.B.S. bedankt had voor den ge- zelligen dag en de prachtige organisatie namen wij hartelijk afscheid van onze sym pathieke gastheeren met de belofte het vol gend jaar gaarne terug te komen. In een geweldige regenbui begaven wij ons weer naar het station en om half zeven kwa men wij in Mokum aan. Ieder spoedde zich zoo vlug mogelijk naar huis om nog op tijd te komen voor het diner. Tenslotte wil ik nog mijn medegeleiders dank zeggen voor de goede zorgen aan de jongens besteed en hoop ik voor hen, dat zij een volgend maal meer succes zullen hebben. F. v. D. OVER GRIEZELEN GESPROKEN. Zondagmiddag A.F.C. I speelt thuis. De spanning is ten top gestegen, want de beroemde laatste vijf minuten zijn weer aan gebroken. Willy Brusse loopt lijkbleek met knikkende knieën langs de tribune en mon stert de schare. Ernst van Ooy staat op den Wandelweg en houdt eenig contact met enkele hooggeplaatste politiedienaren, zooals CLUBAVOND. A.s. Maandagavond prijsuitreiking der gehouden wedstrijden Biljard en Pingpong. Winnaars zijn de H.H. Bessem, Grosmann, Sabel, Prakke en Brandsma, die dringend verzocht worden aanwezig te zijn. Dien avond tevens sjoelbakwedstrijden van 910 uur voor adspiranten en junioren, van 10.30—11.30 voor senioren. Inleggeld 0.10 (1 dubbeltje) per serie worpen. Maxi maal mogen 5 series door eiken deelnemer worden gegooid. Mooie prijzen (twee voor elke catagorie) zijn aangekocht. Op groote deelname en aller medewerking rekent DE CLUBAVONDCOMM. Agent 1001, enz. ter eventueele bijstand, wanneer het publiek los mocht breken. Jo Wijnand, het tellen der dubbeltjes nog niet moede, slaat een bezorgden blik op z'n kost baar, zoo moeizaam verkregen schat. Een toestand dus, welke een rilling overwaard is Naast de tribune, gelijk het jongetje, dat niet griezelen kon, stond kalm, z'n hoofd diep in den kraag van z'n winterjas gestoken, Mr. Ku (spreek uit: Koe!) de hoofdpersoon van dit drama. De Noord, Noord-Ooster, die iets ten Oosten van het Oosten stond, werd Warmoesstraat 42, Amsterdam C. J. DE BOER tt -11- A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 11