t Zevende en zoowaar het achtste daarbij, Van hen weten we nog niet veel. Pieternel: Toch behooren zij ook in deez wenschen genoemd, Sportief succes zij hun deel. Thomasvaer: Ik help het je wenschen, enfin, we gaan door. Thans volgen onze welpen: Die zijn nog zoo jong en zoo weinig geleerd. Kom, laten we hen ook eens helpen. Pieternel: Ja juist, onze jeugdige toekomstschaar, Daarbij zijn veel nukkige snaken En t is dan ook een zeer lastige taak, Het dezen Heertjes steeds naar den zin te maken. Thomasvaer: Och, niet iedere jongen is zoo gesteld, Je bent weer veel te zwaarmoedig, Want onder leiding van Langevoort en Van Dijk, Veranderen die knaapjes wel spoedig. Pieternel: Gunst ja. oude Gerrit, zoowaar Thomasvaer, Dien zouden we bijna vergeten, Hem wensch ik speciaal ,,good business toe Of hoe zooiets anders mag heeten. Dus allen A.F.C.'ers wensch ik veel goeds, Dat de malaise hen niet lang meer zal tergen, En order na order 't kantoor binnenstroomt, Zoodat men het geld niet kan bergen. Thomasvaer: Zoo, zoo, Pieternel, je bent heel wat van plan, Voor zakenlui ben je te spreken; Maar denk je dan niet aan de jongelui, Of voel je je daar oud bij vergeleken? Pieternel: O nee, Thomasvaer, dat is heusch niet het geval, Dat is overbodig te vragen; Ik hoop dat ze voor 't moeilijkst exaam' Zoo glansrijk mogelijk slagen. En voor de allerkleinste boys van A.F.C., Dat zijn er ook heel velen, Wensch ik bij een wedstrijd van 't eerste elftal Een stel gezonde kelen. Want hoe men ook wijzigt of wat men ook doet, Er schijnt altijd wel iets van te vertellen. Pieternel: De subcommissie dient hierna genoemd. Ook de teamleiders niet te vergeten; En ze hebben de groote dankbaarheid Van de heele club op hun geweten. Thomasvaer: Ook de Enquête- en and're Commissies Vervullen haar taak naar behooren. Pieternel: Met een dergelijk stel officials Gaat de A.F.C. nooit verloren. Thomasvaer: Thans komen we in den A.V.B. weer verzeild, 't Hoogste hierin speelt 't vierde. Als aanvoerder fungeert „Herr" Horn heel trotsch, 't Was puik, zooals hij 't elftal bestierde. En namen als Back, Jan Plaisier of Struys, Als Meijer of Grosmann en Focke, Die zouden, al speelden ze nog zoo ver weg, Je steeds naar hun elftal lokken. Pieternel: Voor hen wensch ik een plaats bovenaan, Dus wensch ik hun veel zegepralen. Het kan, want ze staan lang niet zoo slecht; Kom luidjes, dit jaar kun je 't halen! Thomasvaer: Ook 't vijfde, dat elk jaar neiging vertoont Om de club een fuif af te zetten, Met captain Kees Franken, een voorbeeld als 0 9een- Daar moet maar de club eens op letten. Pieternel: Ik wensch voor die Heeren het beste dit jaar. Voor Otto van Erp en voor Thyen, Voor Sabel, van Rijn, Bé Dorlas en Tjerk En nog enkele van deze keien, Een jaar met veel winst en weinig verlies, Een jaar, dat succesvol zal zijn. En als er ook al eens verloren wordt, Dan na de match toch nog veel gijn. Thomasvaer: Ik hoop dat de spelers van 't zesde team Het best met elkaar kunnen schikken, En worden ze dit jaar al geen kampioen, Die teleurstelling kunnen we wel slikken. A.F.C.-crs, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 6