.Tldeal /rihq Daan een week later onder de lat verschijnt tegen Haarlem II en waarachtig moet ik hem weer een complimentje brengen. Al zit er in zijn optreden als keeper voortdurend gevaar, blunders heeft hij niet gemaakt en door het schitterend stoppen van een strafschop is een pluim verdiend. Het was overigens een openbaring, dat spel vóór de rust en het als productief be kend staande Haarlem II was daardoor in de minderheid. Wel erg jammer was het dat, deels door pech, deels door goed werk van den keeper, wij vóór de rust niet tot doel punten kwamen, maar ook de Roodbroeken niet. Na half-time scoorde Roelof prompt en begon zich dus weer een overwinning af te teekenen. Maar weer mocht het niet zijn. Ons spel was zeker minder geworden en een kwartier vóór het einde maakte Haarlem gelijk met als dramatisch slot dat 3 minuten vóór het laatste signaal het 21 werd en in de allerlaatste minuut 31. Faalde hier niet de buitenspel-val. Piet v. d. Velden? Er zit in den boven geschilderden gang van zaken voetballersleed"; laten we hopen, dat een volgende maal evenveel Voetballers vreugde" valt te vermelden. Nog opgemerkt zij, dat Daan Ellens zich Zondagmorgen eigener beweging als invaller aanmeldde, hetgeen zeer op prijs gesteld werd. Dit is een goed teeken, gezien wat we de laatste weken omtrent invallers en af schrijvingen meemaken. Gaarne sluit ik hier met de beste wenschen voor 1931 voor ons 2de en het Reserve 1 e klasse-schap, vooral ook aan diegenen, die in de komende maanden geroepen zullen worden de eer hoog te houden. SPELER. Uit den A.V.B. A.F.C. 4D.E.O. 2. Op een zwaar en modderig veld werd deze wedstrijd gespeeld. Aanvankelijk had D.E.O. door vuriger spel en meer op den bal zitten eenig overwicht doch zij vond de verdediging van A.F.C. in goeden vorm. Langzamerhand kwam ook A.F.C. er beter in, doch verschillende aanvallen werden ge broken door buitenspel. Eindelijk slaagt D.E.O. er in te doelpunten, welke stand tot rust onveranderd blijft. Na rust wordt door A.F.C. beter aangepakt en de aanvallen zijn veelvuldiger, maar deze worden of door het buitenspelfluitje gestuit of door den keeper naar behooren behandeld. Eindelijk krijgt de middenvoor den bal op de helft van het veld vrij zwenkt naar links, rent langs het lijntje en geeft bij de cornervlag een voorzet die H. Meyer maar voor het in trappen heeft. Even later weder een goeden aanval, een voorzet van links en H. Meyer kan A.F.C. een 2-1 voorsprong bezorgen. Lang duurde deze vreugde niet want uit een falen van de verdediging kon D.E.O. ge lijk maken. Verder ging het spel gelijk op met beide partijen om beurten sterker, maar de meeste aanvallen strandden opnieuw door buitenspel. De stand bleef 2-2. TOESCHOUWER. /<Tfi m&m V Eenige Importeurs in Nederland; Van de Ideal. Erika en Orig. Regal-Royal Schrijfmachine N. V. M. LINDENBAUM Co's Schrijfmachinehandel Levering van Remington, Royal en KEIZERSGRACHT 239 TELEFOON 3 O 2 3 Schrijfmachinelinten en Carbonpapier. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 12 - "LIKE NLi"'t/.. ui ii TYPEWRITERS Underwoods. Bureaumeubelen,

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 12