OFFICIEELE MEDEDEELINGEN. Diploma's. Den leden wordt beleefd verzocht er voor te willen zorg dragen, dat zij bij thuiswedstrij den van ons eerste elftal steeds hun diploma bij zich hebben. Dit ter voorkoming van moeilijkheden en onaangenaamheden. Parkeeren auto's. Het Bestuur deelt mede, dat bij thuiswed strijden van ons eerste elftal geen auto's op ons terrein mogen parkeeren. Op deze maat regel kan geen enkele uitzondering worden gemaakt. Belasting. Nogmaals vestigen wij de aandacht er op, dat bij thuiswedstrijden van ons eerste elftal door de leden steeds belasting moet worden betaald. Wij verzoeken zeer vriendelijk om medewerking op dit punt, ter vermijding van moeilijkheden. Nieuwe Spelregels. De volgende nieuwe spelregels zijn voor K.N.V.B. en A.V.B. van kracht geworden: ,,De spelers moeten geen aanmerking ma- „ken op eene scheidsrechterlijke beslissing, „doch deze zonder bedenking aanvaarden. „Naar den scheidsrechter toegaan, met hem „redetwisten, hem aanraken of laten blijken, „zijn beslissing af te keuren, is onbehoorlijk „gedrag, waarvoor een speler moet worden „gewaarschuwd en bij herhaling van het „speelveld moet worden gezonden." „Een speler is niet bevoegd door woord „of gebaar te toonen eene beslissing van den „scheidsrechter af te keuren. De scheids rechter moet overtreding van deze opdracht „behandelen als onbehoorlijk gedrag." „Als de scheidsrechter zijn beslissing ge- „geven heeft, is het niet geoorloofd hierop „aanmerking te maken of door woord of ge- „baar te toonen de beslissing af te keuren. „Dit te doen is onbehoorlijk gedrag." „Het woord „staan" beteekent, dat de „doelverdediger zijn voeten niet mag bewe- „gen, voordat de strafschop is genomen." Spelers gelieven zich hieraan strikt te hou den. Dit is in hun eigen belang en in het be lang van A.F.C. Afkeuring velden A. V.B. Bij den terreinknecht op ons veld zijn boek jes verkrijgbaar, waarin de adressen vermeld staan, waar terreinafkeuringen van A.V.B.- wedstrijden bekend gemaakt worden. Avondtraining. Eiken Woensdagavond van half acht af is op ons veld gelegenheid tot avondtraining. Alle leden hebben recht aan deze training deel te nemen, uitgezonderd echter de adspi- ranten. Boetes. Nogmaals vestigen wij de aandacht er op, dat spelers, welke niet tijdig afschrijven, on verwijld met 1.beboet worden. Insignes. De officiëele A.F.C.-insignes zijn bij den eersten secretaris verkrijgbaar a f 0.75 per stuk. Vrijwilligers gevraagd. In verband met de steeds toenemende be langstelling bij onze thuiswedstrijden verzoekt het Bestuur leden, welke bij de controle en als ordecommissarissen dienst willen doen, zich a.s. Maandagavond op clubavond op te geven. Nieuwe leden. B. Dorenbas, 2e v. Swindenstr. 80, w. 1. H. Klein, Hendr. Jacobsstr. 26, a. 1. B. Kremer, Amstelveenscheweg 974, Buiten- veldert, a. 1. M. C. Warnink, Stadionstr. 27, a. 1. INHOUD Happy Days. Officieel. Wat iedere A.F.C.-er behoort tc weten. Wat ieder jonger A.F.C.-er be hoort te weten. Overzicht. H.R.C.A.F.C. Hoogspanning. Onze eerste nederlaag. Van een wedstrijd. Magere oogst. Contributie. Onze clubavonden. Dankbetuiging. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 2

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 2