G. J. EILERS Co. ONZE CLUBAVONDEN. Begint U nu eens niet te zeggen, waarde lezer, bij het lezen van dit opschrift: ,,dat is niets voor mij, want na verloop van een paar weken is het tóch een dooie boel", want dat ligt geheel aan U zelf. Bestuur en commissies tot veredeling van het clubavondvermaak kunnen met den besten wil ter wereld bezield zijn, als de leden door opkomst in grooten getale en voor alles geregelde opkomst er niet toe medewerken om de clubavonden te doen slagen, is alle moeite tevergeefs. Tot nu toe zijn de clubavonden in dit sei zoen goed bezocht geweest en vooral ver heugend was het groote aantal jongeren, dat acte de présence gaf. Laat dat nu eens zoo blijven, neen, laten er als het kan tweemaal zooveel komen. Iedere echtgenoot en adspirant-echtgenoot, die zich zelf respecteert, eischt een (of meer) avonden voor zich zelf op. Vraag ,,vrij" op Dinsdagavond en ge hebt de grootste kans, dat U den Maandagavond wordt toegewezen. De meeste jongeren kunnen vrijwel altijd, dus hun staat niets in den weg den Maan dagavond voor A.F.C. te reserveeren. Er worden ook dit jaar weer verschillende wedstrijden georganiseerd, as per specifica tion at foot. Aangezien de ervaring heeft ge leerd, dat het volgen van het competitie-sys teem te lang duurt, zoodat de wedstrijden op het eind van het seizoen verloopen, zal uit sluitend volgens afvalsysteem worden ge speeld: in de meeste gevallen met handicap. Verloofd: MARY DORLAS T. J. REYINGA Hartelijk gelukgewenscht. - Bestuur A.F.C. Voor Maandag 3 November hebben wij als eerste groote attractie op het programma staan: Kienen om wild. Dan zal tevens gele genheid bestaan tot inschrijving voor de andere wedstrijden. Komt allen naar de Kar- seboom in de Amstelstraat. Voor het geval, dat wij stoelen te kort mochten komen, houden wij timmerlieden in reserve om zoo noodig in minder dan geen tijd noodbanken te vervaardigen. De kosten worden bestreden uit de toch overvolle club kas. Voelt gij niets voor wedstrijden, welnu, kom dan toch, drink er Uw heerlijk biertje (wie vloekt daar?) of glaasje kwast en aan schouw hoe onze Praeses en Penningmeester tezamen de nieuwste black-bottom-passen instudeeren; na eenigen tijd zult U zien, dat zij probeeren een ping-pong-wedstrijd te spelen; alleen dat is een gang naar de Karse- boom overwaard. Op Uw aller medewerking rekent de CLUBAVONDCOMM. Draaistroommotoren E. M. F. „Dordt De motor voor zwaar werk onder ongunstige omstandigheden Hoofdvertegenwoordigers: DE GOEDE 8 HUF Postbox 811 - Amsterdam-C. -' Telefoon 31206 Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A F. C. Shirts, Jerseys en KouSen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athlctiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductie ,ivjy V rr en Tandarts. Amsterdam. October '30, - 15 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 15