WIJNAND Co. nv H. REPKO Effecten Assurantiën ROKIN 91, Amsterdam is mij n.l. opgevallen, dat sommige lieden deze woorden uitspreken, doch niet met vol doende overtuiging in hunne gelaatstrekken. Dezulken passen deze ongetwijfeld uitsteken de Coué-methode, niet op de juiste wijze toe. En nu tot den volgenden tuiswedstrijd. U komt toch ook weer? E. VAN OOY. MAGERE OOGST IN OCTOBER VAN HET 2DE. Vier gespeeld, evenveel verloren, een score van 214, wel, dit is al een zeer grauw resultaat te vermelden, zelfs zoo slecht als ik nog nimmer op papier behoefde te zetten. Hoe elke wedstrijd precies verloopen is, dit inte resseert momenteel weinig. We dienen alleen er bij stil te staan, hoe wij uit deze impasse geraken en hiertoe zal elke speler, die de eer waardig wordt gekeurd voor A.F.C. II uit te komen, zijn uiteste best moeten doen met voorbijgaan van alle persoonlijke belangetjes en opvattingen. Onze sterkste factor van de laatste jaren, n.l. een alles overheerschend enthousiasme, zelfs in tijden van tegenslag, bezitten we dit jaar althans tot dusverre niet en pijnlijk heeft het dan ook schrijver dezes aangedaan zelfs het tegenovergestelde tot een oplossing te brengen. Welnu, dit is geschied. Rest ons thans weer allen gezamenlijk dien grooten, onverzettelijken wil te vinden, om weer van die fatale onderste plaats af te komen. Dit kan gelukkig. Tegen R.C.H. II (03) was het elftal te zwak om te winnen. Natuurlijk, we hadden pech. Maar onze tegenstanders waren steeds een tempo vlugger aan den bal en ons deels te jeugdige elftal betoonde zich physiek te zwak om hier iets tegenover te stellen. Een week later tegen Hilversum II uit verging het ons nog slechter (40) en was in het eerste kwartier het pleit al be slecht. Onze groen-witte vrienden vormen altijd een lastige tegenpartij, doch altijd was het verschil slechts 1 doelpunt, vandaar dat deze uitslag al zeer pessimistisch moet stemmen. Beter ging het tegen Haarlem II, welk elf tal zeer goed voetbal speelde, doch waar tegen we slechts met 31 verloren; 3 doel- pupnten, ontstaan door kapitale blunders van 3 verschillende spelers, terwijl in dien wed strijd kort na het begin onze linksbuiten en later ook nog de linkshalf moesten uitvallen wegens blessures. M. i. gaat het er dus beter uitzien. De terugkeer van Stradmeyer is reeds een be langrijke verbetering, het thema doelverdedi- ger moet nog eens goed onder de loupe ge nomen worden. De opname van Hütter zal zeer welkom zijn, terwijl met een paar weken ongetwijfeld de gelederen ook versterkt zul len worden met Piet v. d. Velden. Dan be hoeven we ons voor de verdediging, inclusief half linie niet bezorgd te maken. Rest de voor hoede. Absolute verbetering verwacht ik hier pertinent. Prakke verwacht ik na zijn eersten wedstrijd spoedig in goeden en vooral produc tieven vorm, terwijl van 2 andere eenigszins egoistisch (niet te zwaar opnemen, heeren, het is uitsluitend bedoeld om in den kern aan Telefoon 32144 - 47687 - 49209 Reguliersbreestraat 24-47 Deelt den prijs welken U betaalt voor een Repko Hoed door het aantal dagen dat U hem draagt en U zult tot de conclusie komen dat een Repko Hoed werkelijk "g economisch is. - 13 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 13