B.S.A-HOUSE ™T—11 Firma J. NAHUIS - GROENLO Uw volgende motor zal toch een B*S*A* van ons 35-jarig bestaan, een vlag aan, welk geschenk door den Heer Bon op buitenge woon charmante wijze aangeboden werd. Galli beantwoordde Papa Bon's rede op de hem eigen vlotte wijze, waarna de roodzwarte vlag geheschen werd. Ons eerste, onherkenbaar vermomd als een behoorlijk gekleede voetbalploeg vroeger jaren varieerden de shirts van lichte voorburg tot bessenjenever werd daarna volgens alle regelen der kunst met 50 door Robur et Velocitas in de pan gehakt. Toen het 03 stond, ging het neutrale publiek ,,Hup Kres" loeien. Onze teleurgestelde aanhangers gin gen over tot galgenhumor. ,,Als één van de Kressen geblesseerd raakt, dragen ze vast den verkeerde uit het veld," meende er één. ,,Ik wou maar, dat een van die broers wat uithaalde, dan krijgen we vier free-kicks te nemen, anders is Romeijn nog niet zeker," meende een ander. Robur speelde inmiddels verrassend goed en won, zooals het wilde. N.A.C.—V.V.A. was met 51 voor de Zuiderlingen, doch V.V.A. demonstreerde een partij voetbal, die het beste voor de com petitie doet verwachten. Blauw-WitZ.A.C. had een zeer teleur stellend verloop. Het spelpeil stond in de buurt van het vriespunt en de wedstrijd ver liep uiterst ongezellig. De Zebra's wonnen per saldo met 10. De tusschenronde N.A.C.D.E.C. werd opnieuw door Verlegh c.s. gewonnen, ditmaal met 40. Voor den tweeden dag klasseerden zich dus: N.A.C., H.B.S., Robur et Veloci tas en Blauw-Wit. Deze laatste dag heeft veel goed gemaakt tegenover den Zondag daarvoor, toen slecht spel, eenige ongelukjes en een paar foutieve beslissingen den echten A. R. O.L.-geest dreigden te verstoren. Hoewel het weer vrij ongunstig was, waren de tribunes stampvol, toen Blauw-Wit en H.B.S. het veld betraden. Ook nu bleven de Stadioneezen met de odd-goal in de meer derheid, zoodat H.B.S. uitgeschakeld was. N.A.C.Robur et Velocitas was de wed strijd van den dag; hoog spelpeil, uiterst spannend. Aanvankelijk schenen de Brabanters een gemakkelijke zege te kunnen noteeren: binnen tien minuten stond het 20. Doch ..Kres" gaf 't niet op en haalde op tot 22. Toen even hierna een der Robur-backs in eigen doel trapte scheen het pleit beslecht, maar Robur gaf het niet op en met eenige keurige doelpunten werd de stand opgevoerd t°t 53, tot begrijpelijke vreugde van Klück, Jansen en de andere Apeldoornsche getrou wen. Als „opvulling van de pauze" bekampten de H.B.S.-veteranen en de A.F.C.-veteranen elkander tot groote vreugde van het publiek. Onder de vroolijke marschen, die onze hof kapel over het veld liet daveren en onder de onnavolgbare leiding van Geert Nijland werd deze match een onbetwistbaar succes. Slechts even over den vastgestelden tijd begon de met veel spanning verbeide finale Blauw-WftRobur et Velocitas. Nadat de Amsterdammers al spoedig de leiding geno men hadden, maakte Robur gelijk, waarna onder geweldige emotie de tijd verstreek. Bij het eindsignaal was het nog 11, waarna voor het eerst sinds het instellen van de A.R.O.L.-serie de finale verlengd moest wor den. Vrij spoedig maakte Doorenbos het be slissende doelpunt; luid toegejuicht begaven de winnaars zich naar de „grand stand". Galli stond al klaar met beker en medailles; voor ieder een hartelijk woord en een tot weerziens en daarmede behoorde het 8ste A.R.O.L.- tournooi weer tot het verleden. Houthandel Loonzagerij zijn Firma KAMP DE BOER, Garage „ZENITH" B.AMSTELVEENSCHEWEG 484-488. TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij levert alle soorten Inlandsch bestekhont als: beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsleggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. Komt daarom nu eens bij ons kijken. Wij hebben alle modellen voorradig vanaf f595.- in onze showroom: Hoofdagente voor Amsterdam en Omstreken van de B.S.A motoren

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 6