nemen als mijn vooxganger Dick Bessem dit steeds gedaan heeft. Zooals Dick Bessem reeds ter Algemeene Vergadering opmerkte, 'is er niets prettigers voor een secretaris, dan een vlotte samen werking tusschen hem en de leden. Bij mij is de goede wil aanwezig en vertrouw dan ook, dat een prettige samenwerking het geval zal zijn. Ik heb enkele kleine verzoeken aan de leden. Zooals onder de Officieele Mededeelingen wordt vermeld, ben ik uitsluitend en alleen thuis telefonisch te bereiken 's avonds na half acht. Ik verzoek de leden 'derhalve beleefd niet op een ander uur te willen bellen, aange zien ik dan toch niet thuis ben; dit dus nutte loos is en onnoodige'last veroorzaakt. Hetzelfde is het geval met de correspon dentie. Gelieve deze zooveel mogelijk over de post te zenden. Indien brieven eventueel door de leden zelf bij mij thuis gebracht worden, gelieve deze dan in de bus te stoppen zonder te bellen. Talrijke A.F.C.-belletjes geven onnoodige last. Ik vertrouw, dat aan mijn beleefde verzoe ken zal worden voldaan. Ik wil besluiten met de hoop uit te spreken, dat ik in mijn ,,eerste-seizoen-in-functie" ge tuige mag zijn van den gezelligen geest, wel ke steeds in A.F.C. heerscht, en tevens van vele sportieve successen onzer elftallen. Dit maakt het werk voor mij en verdere Bestuursleden gemakkelijker en genoegelijker. Dit moediqt iedereen aan en brengt onze oude A.F.C. weer hooger op. Ik vertrouw op jullie A.F.C.-ers. WILLY BRUSSE. ONS ACHTSTE A.R.O.L.-TOURNOOI. Voor de achtste maal heeft onze vereeni- ging weer een aantal met haar bevriende ver- eenigingen op ons gezellige veld aan den Wandelweg, gastvrijheid verleend. Verwoed maar fair is er gestreden om den fel begeer den A.R.O.L.-beker en voor de vierde maal is 't den Stadionbewoners gelukt, de trophee uit Galli's handen te ontvangen. Met uitzondering van Be Quick Gronin gen, inplaats waarvan ,,the good old" aanwe zig was, dongen dezelfde vereenigingen mee als verleden jaar. Zooals gewoonlijk, troffen wij het geweldig met het weer. Na de onmo gelijke heete dagen in de laatste week van Augustus liep de temperatuur Zaterdags nachts een dertig graden terug en Zondag morgen 31 Augustus bracht koel, zelfs eenigs- zins herfstig weer. Begonnen werd met H.F.C.D.E.C. Een wedstrijd, die, daar H.F.C. diverse invallers telde, geen juist beeld gaf van de kracht van de Haarlemsche ploeg. Op 'eeüigszins fortuin lijke wijze bracht H.F.C. het tot een gelijk spel, waarna D.E.C. kruis van munt wist' t'ë onderscheiden en zich in de tusschénronde plaatste. Zeeburgia—H.B.S. was eveneens een wed strijd, waarbij men dengenen, die lichtelijk hoofdschuddend over het huidige spelpeil spreken, niet geheel ongelijk kon geven. Ook deze match werd 11. Vermetten bleek Me vrouw Fortuna goed te kennen en plakte zijn ploeg in de demi-finale. Hierna volgde een voor A.F.C. aardig moment. De A.V.B. bood ons naar aanleiding 5 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 5