D. Lippens, J. P. Heyestraat 97 (West). P. Pauls, Postjesweg 22 (West). A. Pelser, van Woustraat 33 (Zuid). R. de Jong, Roelof Hartstraat 11 (Zuid). H. H. Schreuder, Adm. de Ruyterweg 54 (West). S. Swaap, Nwe. Hoogstraat 36 (Centrum). J- T. G. Urbanus, Amstelveenscheweg 97 (Zuid). J. C. Verheul, Overtoom 453 (Oost). A. Veninga, Weesperzijde 128 (Oost). A. Veninga, Spaarndammerdijk 17 (West). A. Veninga, Mosplein 2 (Noord). M. Waterman. Weesperstraat 74 (Centrum). F. W. Witmer, Ferd. Bolstraat 71 (Zuid). J. van Woersum, le v. Swindenstraat 86 Oost). Van des morgens 10 uur af zullen bij bovenstaande sigarenmagazijnen lijsten op gehangen worden, waarop men kan zien of een veld is afgekeurd. Mochten er geen lijsten zijn opgehangen, dan zal de winkelier voor de ramen een bordje hebben hangen met het opschrift: ,,Kon. Nederlandsche Voetbalbond". Alle terreinen goedgekeurd. Telefonisch zijn deze adressen voor be richten, betreffende terreinkeuringen niet te bereiken; men is dus verplicht bij een van de adressen te gaan zien of een veld is afge keurd. Het rooken in de kleedkamers. Besloten is, dat in de kleedkamers vóór den wedstrijd en tijdens de rust niet mag worden gerookt. Hieraan zal streng de hand worden ge houden. Adspiranten op onzen Clubavond. Adspiranten tot en met 15 jaar moeten den clubavond om uiterlijk 10 uur verlaten hebben. Schrijfmachine Secretariaat. Onze schrijfmachine is in den loop der jaren eenigszins afgetakeld. Wie der A.F.C.-ers heeft eventueel een schrijfmachine, welke hij aan de club, tegen niet al te hooge kosten, wil overdoen? Beleefd verzoek zich hieromtrent te ver staan met den eersten secretaris. DICK BESSEM'S AFSCHEID. Adresveranderingen. Dringend verzoek adresveranderingen direct schriftelijk aan den eersten secretaris op te geven. Captains. De captains van alle elftallen moeten s Maandagsavonds op den clubavond aan wezig zijn in verband met de samenstelling van hun elftal, en aldaar uiterlijk om 9 uur hun wedstrijdformulier van den vorigen Zondag aan den tweeden secretaris in leveren. Kleeding. Nu de competitie-wedstrijden over de ge- heele linie wederom een aanvang nemen, worden de spelers er op attent gemaakt, dat zij bij de wedstrijden in behoorlijk A.F.C.- tenue dienen te verschijnen. Partir, c'est mourir un peu. Het zullen voor Dick toch wel moeilijke oogenblikken ge weest zijn bij de laatste bestuurs- en bij de laatste algemeene vergadering, toen hij voor zich zelf realiseerde, dat hij als bestuurslid bedankte. Moge dan ook de reden van bedanken eerder een aangename dan een onaangename geweest zijn, toch, een werkkring, waarin men drie jaar met zooveel energie en arbeids- lust gewerkt heeft, verlaat men slechts noode. Voor de club in het algemeen en voor het bestuur in het bijzonder is Dick's bedanken een heel verlies. De wijze, waarop Dick naar A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 2