VB VUURWERK KONINGINNEDAG. A. F. C.-leden hebben Maandagavond 1 September met hun dames en kinderen vrijen toegang. In overleg met de verkeerspolitie wordt er op ge wezen, dat de controle zal plaats hebben aan het begin van den Wandelweg (de Wandelweg wordt geheel voor het verkeer afgesloten). Men zorge dus, zijn diploma bij zich te hebben, daar de controle geheel in handen is van de verkeerspolitie. WAT IEDER A.F.C.-ER BEHOORT TE WETEN. Laat ik ditmaal beginnen met onzen gasten op ons tournooi om den A.R.O.L.-beker een hartelijk Welkom'' toe te roepen. De A.F.C. verheugt zich erover, dat op één na alle uit- genoodigde clubs onmiddellijk onze uitnoodi- ging hebben aangenomen en wij dus onze oude en oudste vrienden weer in ons midden zullen zien. Hoeveel prettige herinneringen hebben wij rees aan de vroegere tournooien en wij hopen en vertrouwen dan ook, dat de komende wedstrijden als altijd onder de be kwame leiding van ons beproefd scheidsrech- terscorps voor alle deelnemers, verliezers zoo wel als winnaars, wederom een bron van spor tief genoegen zullen wezen, welke ertoe moge bijdragen de goede betrekkingen niet alleen met ons, doch ook van de deelnemers onder ling, ti. bevestigen en versterken. Indien nu de Heeren Aeolus en Pluvius, die zoovelen de vacantie bedorven hebben, ook maar eens van hun overdreven arbeid gedurende dezen zomer wilden uitrusten en dus den 31 sten Augustus en 7den September zelf vacantie nemen, dan zal het succes wel volkomen zijn. Ons eerste elftal zal den strijd met Robur et Velocitas aanbinden. Al gunnen wij onzen Apeldoornschen vrienden alle goeds, toch hopen wij, dat ons eerste elftal thans eens flink uit den hoek zal komen en zich voor de demi-finale zal qualificeeren. Er is dezen zomer gelukkig meer dan andere jaren ge oefend, de goede wil is er dus wel. Een suc ces bij onze A.R.O.L.-wedstrijden zou ons ongetwijfeld het komende zware seizoen met meerdere gerustheid tegemoet doen zien. De ondervindingen der laatste jaren hebben ons wel zoo bescheiden gemaakt, dat wij aan geen r bi' A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 5 -

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 5