werkelijk met haar sterkste elftallen uit kwamen zoo telde ik in de Z.V.V.-ge lederen eenige spelers uit het eerste elftal ook wij hadden een duchtig woordje mee kunnen spreken, als maar niet verscheidene goede spelers in beslag werden genomen door cricket of uitstedig waren. Achteraf zou blijken, dat de eerste wed strijd van onze juniores tegen Zeeburgia de zwaarste was, niet alleen doordat deze wed strijd door onze jongens met 40 werd ver loren, maar ook doordat zij Blauw-Wit der Dritte im Bunde versloegen. Deze 40 nederlaag was zwaar, doch geheel anders had de uitslag kunnen zijn, als ons elftal in het veld was gekomen zooals het aangeschreven was; nu kwamen echter Van Nek en Weverink veel te laat, zoodat met eenige invallers gespeeld moest worden. Weverink heeft omtrent dit te laat komen reeds een vermaardheid gekregen; is dit nu niet eens af te leeren Henny, niet alleen jij zelf, maar ook A.F.C. slaat er een slecht figuur mee. In den eersten wedstrijd was de opstelling als volgt: Freyer. D. Veen. Breedveld. Thonus. Buising. De Vries. Brandsma. v. Dieren. Ellens. Filarski, v. d. Zwaan. Over het algemeen hebben onze jongens hard gewerkt en flink hun best gedaan, de vleugelspelers waren echter veel te langzaam en te laks, hoewel volgens mij vooral de links buiten veel beter kan. als hij maar wil en niet zoo nonchalant is. De tweede wedstrijd, tegen Blauw-Wit, was van geen beteekenis meer voor de eerste plaats en was dan ook een echt gemoedelijk partijtje, waarin de Blauw-Wit-juniores zich lang niet ten volle gaven en dan ook met 43 verloren. Verbaasd heb ik gestaan welk een ge weldig enthousiasme en enorme belangstel ling er in A.F.C. bestaat voor onze juniores; drommen A.F.C.-ers verdrongen zich voor de hekken, men was reeds bang, dat deze zouden bezwijken, toen juist op tijd de politie optrad en allen naar huis zond wegens wan gedrag; drie leden zegge drie (3) mochten echter naar binnen, daar hun gedrag voorbeeldig was geweest, dit waren juist drie leden der sub-commissie. Het resultaat van dit tournooi voor ons is heel poover en zal nooit beter worden, als er niet meer aandacht gewijd wordt aan onze juniores. Voor onze jongens was het evenwel een gezellige dag en, naar ik hoop, zullen zij een ander maal betere resultaten bereiken, hier voor moet echter ook veel getraind worden, daarom jongens, komt allen zoo veel mogelijk op Vrijdagavond op ons terrein trainen, tot nu toe waren er nog lang niet genoeg, waar schijnlijk zal hiertoe wel bijdragen het on- menschelijk koude en gure weer, doch komt jongens, komt, zoodat we het volgend seizoen een behoorlijk figuur zullen slaan in de competitie. B. D. 55—33—22—11. Wat deze cijfers beteekenen zult u zich ongetwijfeld afvragen. Ik zal u gauw uit den droom helpen. Op de eerste elftalcommissievergadering in dit seizoen werd besloten een aantal spelers uit te noodigen de oefeningen op de Woens- Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit. die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Klccding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 6w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop! 7 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 7