Uw volgende motor zal toch een B.S.A. zijn? Firma J. NAHUIS - GROENLO penvoerder even nader onder de loupe te nemen. Wij hebben onmiddellijk na het eerste be richt aangeboden, de zaak gezamelijk met het Bestuur van genoemde Sportvereeniging en de beide betrokken spelers, te onderzoeken, doch dit smaakte onzen vriend niet. Hij gaf er de voorkeur aan zijn giftige pen nog ver der in actie te stellen en verlangde van ons nadere inlichtingen. Afgezien van dezen aroganten eisch (want logisch gesproken moest hij ons de waarheid van zijn beschul digingen aantoonen en hadden wij ons niet op het eerste het beste kletspraatje te verde digen) zouden wij tóch deze quaestie onder zocht hebben en is ons dan ook bij dit on derzoek gebleken, dat een onzer 2de elftal- Iers inderdaad zijn boekje te buiten gegaan is en ten onrechte den indruk heeft willen wekken, namens ons Bestuur te spreken, waarover wij hem dan ook onderhouden heb ben. Genoemd lid heeft dit aan den heer Vreeken ruiterlijk bekend, doch vermoeden wij, dat dit een teleurstelling voor onzen vriend geweest is, die zoo graag A. F. C. eens aan de kaak gesteld zou hebben. Zijn volgende ontboezeming bevatte tenminste al lerminst de rechtzetting der feiten, welke men redelijkerwijze van een gentleman ver wachten mocht. De sop is feitelijk de kool niet waard, want wij zien in het feit, dat de eene col lega den anderen tracht over te halen om ook voor zijn vereeniging te spelen, niets ont- eerends. De A. F. C. heeft echter daarmede niets uit te staan en wil er ook niets mede te maken hebben. Indien wij zelf op de een of andere wijze, b.v. door het aanbieden van faciliteiten e.d. den N. H. M.-speler hadden trachten over te halen, dan had de heer Vreeken recht van spreken en moesten wij onze oogen voor zijn bestraffenden blik neerslaan. Het is daarom zoo jammer, dat hij de mooie gele genheid hiervoor, welke wij hem door het aanbod van 'n gemeenschappelijk onderzoek verschaft hebben, heeft laten passeeren. Of durfde hij misschien zelf niet in de oogen te zien? Na onze vergeefsche pogingen om klaar heid in deze zaak te brengen, moeten wij dezelve voor ons wel als ,,erledigt beschou wen en kunnen slechts hopen dat des heeren Vreeken scheidsrechterlijk optreden op neu traler, eerlijker en sportiever opvattingen ge baseerd moge zijn. Wij zijn nu gelukkig ge waarschuwd! I. H. GALAVAZI. ALGEMEENE VERGADERING IN „PARKZICHT" OP 2 JUNI 1930. Het feit, dat de algemeene vergadering op Maandagvond gesteld was, had wel geen grooten invloed op de belangstelling der leden gehad, doch er waren in ieder geval meer aanwezigen dan wij de laatste jaren ge wend geweest zijn. Galavazi memoreerde in zijn openings woord het wel en wee van het afgeloopen jaar. Helaas moest daarbij genoemd wor den het onverlijden van onzen onvergetelij- ken vriend Piet Vermeulen, dien wij, terwijl Galli zijn nagedachtenis huldigde, staande herdachten. Uitvoerig stond spr. stil bij de groote moelijkhieden, die het Bestuur heeft te overwinnen; moeilijkheden, die we niet steeds aan de groote klok kunnen hangen, doch die de voortdurende oplettendheid vereischen. Voor spreker's standpunt inzake onze voet balprestaties kan verwezen worden naar het hoofdartikel, waarin onze voorzitter op klare en duidelijke wijze aantoont, waar de fout bij A.F.C. zit. Het jaarverslag van den secretaris, elders in dit numer in extenso opgenomen, ontlokte een even welverdiend als daverend applaus. R A HOÏKF CEINTUURBAAN 11 D.Jtn.'IlUUljC TELEFOON 24448 Firma KAMP DE BOER, Garage „ZENITH" Komt daarom nu eens bij ons kijken. Wij hebben alle modellen voorradig vanaf f595- in onze showroom: Hoofdagente voor Amsterdam en Omstreken van de B.S.A motoren AMSTELVEENSCHEWEG 484-488. TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij Houthandel - Loonzagerij levert alle soorten Inlandsch bestekhout als: beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsleggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 4

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 4