WIJNAND Co. H. REPKO Effecten Assurantiën ROKIN 91, Amsterdam door als dien keer tegen R.A.P., terwijl voor al Hans Groote het onzekere wegwerken van den bal opviel. Mede door bang spel van Oldenburg was de ruststand reeds 30. Na rust, toen de onzen zoo goed als uit gespeeld waren, voerde A.D.W. den stand op tot 9—0. OosterparkA. F. C. b 32. Het weer lokte voor dezen laatsten com- petitiestrijd meer aan tot de bollenvelden dan tot langdurig rondhollen op een voetbalter rein. Vandaar weinig enthousiasme bij beide partijen, en een ruststand nog steeds 00. Na 5 minuten spelens na de pauze kwam de eerste goal voor Oosterpark, terwijl kort daarop uit een met penalty wel wat te zwaar gestrafte free-kick Salm gelijk maakte 1-1 Even later wandelde Salm door de ge- heele vijandelijke verdediging heen, en scoor de kalm (12). Hierna viel Oosterpark ver woed aan, maakte gelijk en wist zoowaar vlak voor het einde te bewerkstelligen, dat Rood-Zwart met leege handen naar huis kon gaan (32). Wegens het niet meer beschikbaar zijn van het Oosterparkveld, werd de wedstrijd op ons terrein gespeeld. K. (Wegens plaatsgebrek eerst thans geplaatst.) JUNIOREN C. Nu het Junoren-elftal is uitgespeeld, wil ik u het een en ander van dit elftal vertel len. Op 19 Januari ben ik begonnen met de wedstrijden bij te wonen en ik moet zeggen, dat het mij spijt dat ik niet eerder hiermede begonnen ben. U hebt geen idee, hoe hoog noodig het is dat een leider bij dergelijke wedstrijden aanwezig is. In de eerste plaats is het voor de jongens prettig te weten., dat er iemands langs de lijn staat die hun spel volgt, ten tweede is het noodig de jongens af en toe op fouten op merkzaam te maken en ten derde en (dit is volgens mij het voornaamste) er vooral op te letten, dat er fair gespeeld wordt. Ik hoop dan ook, dat er voor het komend seizoen voor ieder lager elftal een leider zal gevonden worden, die de lust en den tijd heeft om met de jongens mee te gaan. We begonnen op 18 Januari, voor dien tijd waren er reeds 10 wedstrijden gespeeld, met een dikke nederlaag tegen Spartaan (91), hetwelk in hoofdzaak aan den kee per te wijten was, doch de volgende Zonda gen ging het crescendo: we wonnen vervol gens van O.D.E. met 30, BI. Wit uit met 75, Wilh. Vooruit thuis met 43, Heems kerk uit met 30, Electra thuis met 53, V.V.A. uit met 40, alleen T.O.G. uit ver loren wij met 32. Jammer genoeg was ik verhinderd dezen wedstrijd bij te wonen, dubbel jammer omdat er juist nu een speler der A. F. C.-junioren het veld werd uitge stuurd. Het elftal neemt de derde plaats in achter Spartaan en O.V.V.O. met de volgende cij fers: Gesp. 18, aew. 11, gel. 0, verl. 7. Pun ten 22. Voor 67, tegen 54. Vooral de tegen- goals zijn schrikbarend, maar dat komt, dat we nog al eens andere spelers in de achter hoede hadden. Om de spelers allen afzonderlijk te bespre ken. zou niet gaan met het oog op het toch reeds lange epistel; maar enkele uitblinkers wil ik toch wel noemen. In de eerste plaats den kalmen, bedaarden aanvoerder Jaap Furstner, vervolgens onzen spil, linksback en centervoor. Jammer genoeg moeten wij het volgend seizoen diverse spelers missen, omdat de leef tijdsgrens is overschreden. En nu, jongens, profiteert zooveel moge lijk van de mooie zomersporten en met eind Telefoon 32144 - 47687 - 49209 Reguliersbreestraat 24-47 Deelt den prijs welken U betaalt voor een Repko Hoed door het aantal dagen dat U hem draagt en U zult tot de conclusie komen dat een Repko Hoed werkelijk economisch is. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 11 -

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 11