P i e t e r ne 1: Maar ook die zullen wel in hun klasse blijven, Want achter U.V.V. heeft men nog steeds 0 punten moeten schrijven. Maar al die nederlagen geven toch geen pret; Daarom nog eens het beste beentje voorgezet Om aan een ieder te toonen Dat in A.F.C.-drie nog voetballers wonen. Thomasvaer: De A.V.B.-elftallen, lieve Pieternel, Och, die boteren het ook nu weer wel. Zoowel vier, vijf als zes. Lezen hun tegenstanders vaak de les. Vooral het vijfde is weer goed op streek. En wint haar wedstrijd haast elke week. We hebben ons dus over deze snaken, Geen kopzorg te maken. Pieternel: En onze jeugd, Schenkt die weer vreugd? Thomasvaer: Zoolang deze onder leiding staan Van den man uit de Sophialaan Gaat dit, ik heb 't altijd beweerd Nooit verkeerd. Zelfs onze Adspiranten B Spreken dit jaar een woordje mee. 't Is een genot hen te zien spelen, Iets wat U nimmer zou vervelen. Komt dus dikwijls naar hen kijken, En laat daardoor van Uwe interesse blijken. Pieternel: Het samenstellen der elftallen lijkt me geen lol; Heeft de E.C. nog niet z'n buikje vol? Thomasvaer: Inderdaad, prettig is het niet altijd. En ze zijn er menig uur mee kwijt. Pieternel: Maar laat ze vooral niet moedeloos zijn. Want na regen komt steeds weer zonneschijn. Ook de andere commissieleden, En hen die aan A.F.C. hun tijd besteden: In 't komend jaar Steeds helder en klaar, Neem' steeds Uw besluit Succes blijft niet uit!!!! En hoe gaat 't met 't illustre Bestuur, Werken ze nog steeds met hetzelfde vuur? Thomasvaer: Het heele stel is nog compleet, Wat een vraag, dat je dat niet eens weet. Pieternel: Nou, nou, ik dacht dat er wel eens een henen gong, Door 'n huwelijk, of and're wanhoopssprong. Thomasvaer: Gut, gut heb je het bij mij soms zoo kwaad; In onzen echtelijken staat? Je mag hier niet zoo boud staan spreken. Want anders kon zich dat wel wreken!! Pieternel: Kalm, kalm, ik meen 't toch niet zoo slecht, Maar wees jij nu eens oprecht; En fluister 't vrouwtje eens in 't oor, Wie komen er op 't lijstje voor? Thomasvaer: Nu, als je 't niemand zult verklappen, Zal ik je zeggen wie op 't bekende vlotje stappen. Ernst van Ooy heb ik 't vorig jaar reeds gesignaleerd, 't Is te hopen, dat hij 't nu m&ar probeert. De geruchten van z'n aftreden wil ik niet gelooven, Z'n vrouwtje zal ons toch niet van onzen veld "-heer berooven?! Jaap van Nek gaat reeds gauw het stadhuis bekijken, En de wereld met een model echtgenoot verrijken. En och, och, het is haast niet te gelooven, Maar ook den secretaris wist men van z'n vrijheid te berooven!! Pieternel: Je nieuws heeft mij wel zeer verrast, Hier is een wensch ook wel gepast. Vee! geluk en veel flinke zonen Die later ook aan 't hoofd der A.F.C. kunnen tronen. Thomasvaer: En Galli, Wijnand, De Vilder en Selles. de and're magnaten Willen we ook niet onbesproken laten. - 3 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 3