WIJNAND Co. m H. REPKO Effecten Assurantiën ROKIN 91, Amsterdam koud op het harde veld. Iedereen in Hilver sum reed schaatsen, echt gezellig, maar de scheidsrechter vond, dat wij maar moesten voetballen. Nadat wij in de kou flink lang op Hilver sum hadden gewacht, werd met den wind mee begonnen. Het begin was emotievol. Back gaf den bal op keurige wijze aan Brusse, die met een scoorde (jammer, dat hij daarmee al zijn schotvaardigheid weggaf), zoodat wij binnen de halve minuut de leiding hadden. Het spel was moeilijk op het harde veld, en de rich ting van den bal was totaal niet te bepalen. Aan beide zijden werd uiterst voorzichtig en fair gespeeld. Onze linksbinnen miste twee prachtkansen, waarna Hilversum met een mooien kopbal gelijkmaakte. Het spel ging tamelijk snel heen en weer, doch onze voor hoede kon het net niet vinden. Als een onzer voorhoedespelers achter aan het „helpen is, raakt hij een bal half, Visser stopt, maar (o, vrouwe Fortuna waar zit gij, de scheidsrech ter staat er met zijn neus pal op, en consta teert, dat de bal een paar centimeters achter de doellijn is geweest (hetgeen een feit was). Toen schoot F. Meyer nog eens tegen den binnenkant van de paal, waarna de bal natuurlijk in het veld terugsprong, en was het rusten met 21 achterstand. Na een warm en naar kopje thee be gonnen wij met de overtuiging, dat wij dik zouden gaan winnen. Het derde was over wegend sterker en talrijke stormloopen wer den op het doel van Hilversum 3 ondernomen. Brusse schepte zich talrijke kansen, doch faal de steeds als hij alleen voor den keeper stond. Ook Vrouwe Fortuna hielp weer enorm!! Rood kogelde net over de lat; Back loste een enorme kogel, welke via des keepers handen tegen de lat vloog, Brusse kreeg den terug- springenden bal op zijn hoofd, maar het ding vloog weer rakelings over; Van Nek kogelde in de handen van den keeper, en Meyer schoot waar de doelverdediger net stond. Het bleef dus 21 voor Hilversum 3. Twee minuten voor tijd kwam het sensationeele oogenblik. Brusse vloog door de verdediging heen en stormde alleen op den keeper af. En toen iedereen reeds sprak van de „gelijk maker", schoot Willy hard net aan den ver keerden kant van de deklat! Het geheele elf tal schrok hier zoo danig van, dat ze allemaal vergaten aan te vallen na den uittrap, zoodat Hilversum nog kans zag in de laatste seconde er 31 van te maken. Het is jammer, hoor, twee onverdiende nederlagen. Het derde is een elftal wat zeer zeker enkele wedstrijden kan winnen, als de voorhoedespelers hun hoofd voor het doel maar koel houden. Vertrouwelijk heb ik Willy Brusse ge sproken, en heb gehoord, dat het hem enorm spijt voor zijn medespelers; dat hij al zijn stommiteiten in 1929 zal achterlaten, en dat er voor 1930 een flink aantal goals in zijn schoenen zitten! Beterschap! EPPALS. UIT DEN A.V.B. A. F. C.—R. A. P. 2 4—4 Wij zijn er dezen wedstrijd in geslaagd een derde verliespunt te boeken, hetgeen absoluut niet noodig geweest was, maar het heele elftal speelde ver beneden peil, terwijl de achterhoede wel eenige zeer ongelukkige blunders maakte. Het begin viel nogal mee en reeds spoedig slaagde onze voorhoede erin het net van R.A.P. te vinden, hetgeen beantwoord werd met één tegengoal. De rust ging in met een voordeel van 21. Telefoon 32144 - 47687 - 49209 Reguliersbreestraat 24-47 Deelt den prijs welken U betaalt voor een Repko Hoed door het aantal dagen dat U hem draagt en U zult tot de conclusie komen dat een Repko Hoed werkelijk - economisch is. - 11 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 11