J. L. H. SMITS C5 Café „Moderne Ijzerwaren en Gereedschappen op elk gebied Leidscheplein 19-21, Amsterdam Maar het liep zoo heelemaal anders dan A.F.C. 't had verwacht. Met zeven-nul werd er gewonnen. Niemand had dat ooit gedacht. Elf Amersfoortsche keien togen weer naar Amersfoort. En nog nooit waren die Heeren zoo verbaasd naar huis gespoord Elf Amsterdamsche jongens gingen lang nog niet naar huis Overal werd op gedrongen En op H.V.C. incluis. N. EVERSHARP. CLUBAVOND-WEDSTRIJDEN. A.s. Zaterdag, 30 November, zullen de diverse wedstrijden beginnen in ons club avondlokaal „De Nieuwe Karseboom". Het aantal inschrijvingen is niet zoo groot als anders, doch thans hebben alleen zij in geschreven, die vrij geregeld onze clubavon den bezoeken, zoodat een vlot verloop verzekerd is. De 12 inschrijvingen voor het kwartetten worden bij loting ingedeeld in 6 koppels, welke elkaar elk éénmaal ontmoeten. Het verlies wordt aan de wedstrijdcommissie af gedragen. Voor het biljard-concours kwamen 16 in schrijvingen binnen, welke in 3 afdeelingen worden verdeeld. Voor eiken speler wordt door de commissie een handicap vastgesteld. Voor het dammen zijn 6 deelnemers, welke elkaar éénmaal ontmoeten. Bij de ping-pong-wedstrijden zullen twee afdeelingen worden gevormd en zal ook met handicap worden gespeeld. De aanvang der schaakwedstrijden zal nog een week worden uitgesteld. De loting der koppels, samenstelling der afdeelingen en de handicaps zullen op de wedstrijdroosters worden bekend gemaakt, welke van Zaterdag af op clubavond aan wezig zullen zijn. UIT DEN A.V.B. A.F.C. V—ANIMO III, 3—0. Na eenige weken rust, een vrijen en een verregenden Zondag zijn wij eindelijk nu pas de competitie begonnen. De eerste match tegen Ajax werd, zooals gemeld, ingetrokken, zoodat ons hier een 11 0 overwinning ont ging. De tweede tegen J.H.K. verloren we zeer verdiend met 32, doordat het nog wat rammelde in de verschillende linies, terwijl de derde wedstrijd tegen T.I.W. met de rust, toen het eindelijk droog werd (we hadden drie kwartier door den regen gehuppeld), af gelast werd wegens te slecht weer. Met dezen wedstrijd tegen Animo hebben we dus pas de competitie ingezet; de spelers waren weer een beetje ingespeeld en hoewel er vrij forsch gespeeld werd, gelukte het onze voorhoede al spoedig, de score te openen. Na eenige uitvallen werd de score verhoogd tot 30, waarmede het einde kwam en wij hadden onze eerste overwinning te pakken. N.F.C. II—A.F.C. V, 1—7. In een druilregen arriveerden wij in Am stelveen, na een ware cross-country over Amstelveen's wagen kwam het N.F.C.- terrein in zicht, dat niettegenstaande den voortdurenden regen in een vrij goeden toe stand verkeerde. Om eenige minuten over tweeën ving de strijd aan en onze voorhoede stuitte op hef- tigen tegenstand, zoodat wij vóór de rust, tegen regen en wind in, slechts een voordeel van één goal konden behalen (10), waar aan onze nieuwe centervoor, Paffen, bij af wezigheid van Oodje Stradmeyer, ons hielp. Direct na de rust slaagde de centerhalf er in, de score te verhoogen, dank zij het feit, dat den keeper der tegenpartij alle zicht ont- Warmoesstraat 42, Amsterdam C. J, DE BOER A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 8