SS H. REPKO WIJNAND Co. Effecten Assurantiën ROKIN 91, Amsterdam de tegen de Spartaan en won met 30, en B behaalde dezelfde cijfers, maar in haar na deel aan den Zuidelijken Wandelweg tegen Ajax. De opstelling luidde a.v.. Thonus. Redeker. Oldenburg. Schiller. Zander. Prent. Berlijn. Christiaanse. Nijman. Doting. Lulofs. De belangstelling was wederom miniem; er waren meer Ajax-enthousiasten dan A.FC.- ers aanwezig, wat niet bepaald de geestdrift ten goede komt. Voor de rust trapte Redeker een bal, dien de keeper anders gemakkelijk gehouden zou hebben, keurig laag in den hoek, terwijl na half-time de rood-witten met een hard schot langs den grond en een dito vlak onder de lat den stand op 30 brachten. In de rust ge noten wij van het fraaie gezicht, dat de „Graf Zeppelin", omzwermd door vele vliegtuigen, bood. Zondag 20 October maakten de spelers van het A-elftal! 1 goal voor rust, en 1 goal na rust tegen T.D.O. Als men ons overwicht in aanmerking neemt, dan had de score echter gemakkelijk 5 a 10 maal zoo groot kunnen zijn. Nu gingen de eenvoudigste kansen door slecht elkaar begrijpen in de voorhoede, ver loren. Ook was het gemis van den aanvoerder een verzwakking. Op dezen dag geschiedde het, dat de B-ers aan de Pauwenlaan het voormalige S.V-D.- veld betraden, zoodat zij hals over kop naar het nieuwe terrein moesten, dat aan den Zui delijken Wandelweg ligt. Toen zij daar aan kwamen was het ca. halfelf, en daar na de wedstrijd S.V.O.A.F.C. nog S.V.O-Zee- burgia gespeeld moest worden, is er nog ge durende een half uur een vriendschappelijk partijtje gehouden. Daar in het terreinboekje van den Heer Langevoort nog het oude veld vermeld stond, denk ik niet, dat A.F.C. 2 ver- liespunten zal krijgen. Tevens deed zich nog het betreurenswaardige feit voor, dat, toen de captain besloten had, dat men gezamenlijk het S.V.O.-veld zou gaan opzoeken, twee spe lers pertinent weigerden mee te gaan. Zij kun nen zich er echter van verzekerd houden,, dat het bestuur dit geval niet op zijn beloop zal laten, en hen ernstig zal straffen. K. DE ADSPIRANTEN-A. Dezen zijn, evenals vorig jaar, ingedeeld in Afd. B., doch ik zag de toekomst niet roos kleurig in, omdat het meerendeel van het vorig elftal naar de Juniores overgegaan is. Wij hebben echter diverse nieuwe adspirant- leden er bij gekregen, waarbij vele goede bruikbare krachten, zoodat ik zelfs durf be weren, dat ze in ieder geval weer een pracht plaats zullen innemen;misschien wel weer het kunststukje van vorig jaar herhalen? 't Zou te mooi zijn, doch het kan, maar dan allen gedurende den wedstrijd flink aangepakt en vooral niet alleen met de voeten, doch ook met 't hoofd er bij; 2 keer een half uur moeten jullie op volle kracht kunnen voetballen. De wedstrijd 's Zondags moet steeds voor jullie ontspanning en geen te groote inspanning zijn, en dat kunen jullie bereiken door dage lijks b.v. 5 a 10 minuten aan lichte athletiek te doen; de gevolgen van deze kleine dage lijksche training blijven op den duur niet uit. Vooral allen Zaterdagmiddag op het terrein komen, niet alleen om een bal te trappen, doch ook om het veld eens eenmaal om te loopen, daarna enkele korte sprints. Voetbal komt in hoofdzaak neer op regelmatige oefe ning van hart en longen, de beenen zijn over 't geheel genomen niet te zwak om te voet ballen. De heer H. Nielsen beloofde mij des tijds onze jongens in lichte athletiek te willen voorgaan. Harold, mag ik op uw steun en medewerking rekenen? Bij voorbaat mijn dank. Ik hoop, dat de adspiranten, maar vooral ook de juniores, hun onverschilligheid nu eens afleggen en geregeld komen oefenen. Het adsp. A-elftal boekte tot en met heden Reguliersbreestraat 24-47 Telefoon 32144 - 47687 - 49209 Deelt den prijs welken U betaalt voor een Repko Hoed door het aantal dagen dat U hem draagt en U zult tot de conclusie komen dat een Repko Hoed werkelijk economisch is. - 9 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 9