Z.F.C. deed de gedachte opkomen, dat het 2de elftal zonder zijn captain niet veel waard is, hetgeen voor de goede captaincy van Jaap pleit. De beide andere wedstrijden tegen Hil versum en Haarlem werden slechts met de odd-goal verloren, zoodat we ons voorloopig over Van Nek en zijn kornuiten nog niet ongerust willen maken. Het 3de elftal heeft thans de eerste buit binnen, wat van des te meer beteekenis is, waar de 41 overwinning op U.V.V. 3 een winst van 2 punten op den medegegadigde voor de laatste plaats beteekent. Ik heb zoo'n vermoeden, dat er nog wel meer puntjes bin nenkort in de wacht gesleept worden, en wil ten opzichte van dit elftal nu eens toonen, dat ik ook optimist kan zijn! I. H. GALAVAZI. CLUBAVONDEN. Zooals reeds in de vorige Schakel mede gedeeld, zullen weer kwartet-, pingpong- en biljartwedstrijden worden gehouden. Inschrijvingen worden zoo spoedig moge lijk ingewacht bij ondergeteekenden. Inleggeld 1.en 0.50, resp. voor leden en adspiranten. Bij voldoende deelname zal ook een dam- tournooi georganiseerd worden, daar hiervoor ook veel liefhebberij schijnt te bestaan. Namens de Clubavond-Commissie: E. J. ROOD. N. W. SELLES. EEN SLECHTE MAAND. Neen, het is een allesbehalve prettig baantje om ditmaal het overzicht te schrijven van de verrichtingen van ons eerste elftal: één overwinning, en nog wel een met een bijsmaakje en drie meer dan sprekende nederlagen. De 51 overwinning op Baarn was niet een, die je een soort delirium van vreugde bracht. Nadat zoowel Baarn als A.F.C. 60 minuten er braaf op los geknoeid hadden, we hadden toen, door fractioneel Draaisfroommotoren E. M. F» „Dordt" De motor voor zwaar werk onder ongunstige omstandigheden Hoofdvertegenwoordigers: DE GOEDE 6 HUF Postbox 811 - Amsterdam-C. - Telefoon 31206 minder slecht spel, een 31 vorsprong ge kregen, maakte de Baarn-grensrechter amok, en werd derhalve door scheidsrechter Pelser het verder vlaggen ontzegd. Hierop wilde Baarn het veld verlaten, doch de gasten bleven bij nader inzien toch maar liever doorspelen. Hierop maakte onze voorhoede dankbaar gebruik van de logische inzinking bij de gasten, om tweemaal te scoren. De wedstrijd tegen Hercules was een bij zonder fraaie kamp, waarin onze spelers keurig stand hielden tegen de inderdaad uitstekende Utrechtsche ploeg. Minder ge lukkig keeper van Haarman bezorgde ech ter ons elftal een niet in te halen achter stand, doch, het vertoonde spel in aanmer king genomen, was men in ons kamp lang niet pessimistisch gestemd voor de plaatse lijke wedstrijden tegen D.E.C. en Zee- burgia. Het is helaas anders geloopen, beide wed strijden werden met de afdoende cijfers 41 verloren. Het lijkt mij niet ondienstig, hier een gedeelte van het artikel over te nemen, dat Henjoh in de Sportkroniek aan den wedstrijd A.F.C.D.E.C. wijdde. De voor ons belangrijkste, maar ook meest be- Stille Kracht» Vraagt Kreymborg's Abonnementtsarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop! A.F.C .-ers, begunstigt onze adverteerders! - 4 -

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 4