Nouveautés voor middag- en avondjaponnen BUITENGEWONE COLLECTIE IN LEIDSCHEPLEIN 2i en kan, ondanks de nederlaag, de compe titie met vertrouwen aanvangen. De tweede demi-finale, waarbij reeds zeer veel publiek aanwezig was, werd een uiterst enthousiaste en felle strijd. N.A.C. en H.B.S. bleken aan elkaar gewaagd; toch speelde H.B.S. een technisch beter spel, doch de wijze, waarop Vijgeboom zijn doel verdedig de, was zoo af, dat er voor de kraaien geen doorkomen aan was. Met een 10 over winning werkte N.A.C. zich in de finale. Voor een vrijwel uitverkocht huis stelden vervolgens de A.F.C.- en de H.B.S.-ruïne zich op. Ons muziekcorps wie tegenspre ken wou, dat deze Watergraafsmeerders een kranig stukje muziek bliezen, kan beter direct een levensverzekering bij mij sluiten zette onmiddellijk een daverenden marsch in, wat èn het enthousiasme der veteranen èn de stemming onder het publiek ten goede kwam. De H.B.S .-ruïne de middenlinie was ca. anderhalve eeuw bij elkaar bracht het publiek in vervoering: Hartogensis werd een ovatie gebracht. Geen wonder, dat zij de A.F.C.-afbraak met 31 naar huis stuurden. Of zou de „doping" tijdens de rust onze Haagsche vrienden zoo in conditie gebracht hebben? Bij de finale kon het publiek zijn favorieten uit het Stadion toejuichen. Met een paar kanonskogels zette Gerritsen de score in; N.A.C. leek na den zwaren wedstrijd tegen H.B.S. te vermoeid om zich te kunnen her stellen en zoo won Blauw Wit, dat vrijwel over alle linies sterker was, met 42 de finale en daarmee den beker. Een bestorming naar de overdekte tribune volgde, waar Galli al klaar stond, om met de prijsuitreiking te beginnen. Voorzitter Galavazi steekt op de hem eigene wijze van wal, huldigt de stoere Am- sterdamsche club Blauw Wït met haar succes en spreekt er zijn genoegen over uit, dat wij elk jaar onze „buren" terugzien. N.A.C. krijgt met haar jonge ploeg een extra-pluim voor de verrassing, het Amsterdamsche pu bliek bereid door haar pittig spel. Een per soonlijke kleine attentie voor de spelers is hiervan het gevolg. De club ontvangt den Handelsblad-Beker als blijvende herinnering aan dit tournooi als 2e prijswinnares. Het aantal bekers is dit jaar niet mis, daar ook eenige A.F.C. getrouwelingen een beker be schikbaar hebben gesteld, uit te reiken aan diegenen, die naar inzicht van het Bestuur de beste prestatie hiervoor hebben verricht. En onze praeses meent in den geest van ieder te handelen, indien hij aanvoerder Vermetten van H. B. S. den 3den beker uitreikt. Ook V. V. A. wordt niet vergeten en krijgt als herinnering een medaille. Kloeke fanfares van 't Watergraafsmeer- sche muziekcorps onderstrepen steeds de woorden van Galavazi. Niemand wordt ver geten. Vriendelijke woorden van dank wor den gericht tot wethouder Ketelaar, die ons tournooi met een bezoek vereerde, tot de pers, die de leiders van ons tournooi in hun lang niet altijd gemakkelijke taak ter zijde staat en alle gebeurtenissen correct „verslaat", tot de scheidsrechters, die hun medewerking ver leenden en een barometer in voetbalschoen- vorm als erkentelijkheid voor de bewezen diensten ontvangen en slecht weer in de a.s. competitie thans gemakkelijk zien aankomen, zooals I. geestig opmerkte. Het woord werd vervolgens gevoerd door de Heeren Dorenbos namens Blauw Wit, Asselberg namens N.A.C. en Lamey namens H.B.S. De eerste als trouwe gast, bleek zeer gelukkig te zijn met het succes van zijn elftal in ons tournooi. De beide andere heeren, die voor het eerst het Arol-beker-tournooi bij woonden, hadden hartelijke woorden van dank voor onze leiding, het correcte, prettige verloop der spelen, waar geen wanklank ge hoord werd. Als steeds was de A.F.C.-aanhang mits- A.F.C.-crs, begunstigt onze adverteerders! - 6 -

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 6