ytfijpnêvlg het wel leeren, en komt de zaak zeker in orde. De Elftal-Commissie mag wel haar bij zondere aandacht aan dit elftal wijden, want hier zit verdienstelijk reserve-materiaal, dat met zorg opgekweekt dient te worden. We moeten het nu eenmaal met eigen materiaal bolwerken en daarom dienen meer dan ooit de verrichtingen der jeugdige spelers met belangstelling te worden gevolgd. Met recht geldt bij ons het woord: de toekomst aan de jeugd! Laten we dit begrijpen en overeen komstig handelen. i. h. GALAVAZI. ONZE FEESTWEEK. Dit waren onvergetelijke dagen: 25 Augus tus, Koninginnedag en 1 September, het zijn dagen, die met gulden letters vermeld kun nen worden in het boek der A.F.C. En misschien zou A.F.C. nog niet zoo enthousiast zijn over de laatste Augustus- week, als niet het contrast tusschen den dag voor ons tournooi en 25 Augustus zoo scherp geweest was. Die Zaterdagavond vóór het tournooi! Het regende niet meer, het wolkbreukte en som ber hokte het gedeelte van A.F.C. dat Be Quick niet was gaan begroeten, bijeen. En toen die Zondagmorgen, toen in de vroegte een stralende zon over het frissche, dampen de landschap opging. Alles, wat met A.F.C. meeleefde, keek verrast en blij en haastte zich naar ons terrein. Daar was het al vroeg een en al bedrijvig heid, er op wijzende, dat er dien dag iets bijzonders stond te gebeuren, Kellners sjouwden in het zweet huns aanschijns met groote manden bier en limonade, de loketten werden in gereedheid gebracht, controleurs met roodzwarte armbanden versierd, kortom, alles maakte zich klaar voor den slag. Om negen uur begon de toeloop al: ritsen jongens, gewapend met pakken brood, stort ten zich onder het uiten van Indiaansche Draaistroommotoren E. M. F. „Dordt De motor voor zwaar werk onder ongunstige omstandigheden Hoofdvertegenwoordigers: DE GOEDE HUF Postbox 811 - Amsterdam-C. - Telefoon 31206 vreugdekreten op de staantribune. Ook de andere rangen vulden zich, zoodat bij den eersten wedstrijd A.F.C.V.V.A. al heel wat publiek aanwezig was. Helaas werd ons elftal al dadelijk geëlimineerd: V.V.A. bracht een sterker ploeg in het veld dan verleden jaar en klopte ons zeer onsamenhangend elf tal met 21. D.E.C.Robur was een aantrekkelijke kamp, doch het spelpeil stond niet hoog. De spanning zat er echter flink in, hetgeen de uitslag, 32 voor onze stadgenooten, wel bewijst. Inmiddels stroomde het publiek in grooten getale toe en reeds bij ZeeburgiaH.B.S., welke ontmoeting om half een aanving, werd het bordje uitverkocht op het open tribune loket gehangen. Genoemde wedstrijd was er een van techniek tegen enthousiasme. Bijna had het jeugdig enthousiasme van de whites den doorslag gegeven, doch H.B.S. zag tijdig het gevaar in en plaatste zich met een 21 overwinning in de tusschenronde. De volgende wedstrijd, Blauw WitBe Quick, bracht een groot krachtsverschil. De Groningsche ploeg leed aan de speciaal Noordelijke kwaal van een tempo te lang- Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 6w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop 1 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 4

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 4