ADVERTENTIES. Alle leden worden nog eens opgewekt vooral toch advertenties te winnen. Ieder wil toch gaarne zijn Schakel in den tegenwoor- digen vorm blijven ontvangen, ieder wil toch ook niets weten van contributie-verhooging, welnu, steun dan Uw club door den een of anderen leverancier bereid te vinden een advertentie te plaatsen. Ook abonnementen van huisgenooten of kennissen zijn zeer wel kom. (Slechts 2.50 per jaar!) TRAINING. Tot nader order is de training als volgt geregeld: Eiken Dinsdagavond op ons veld voor alle spelers; Donderdags om de 14 dagen indoor- training onder leiding van den bekenden scheidsrechter en schermleeraar Aerts, in zijn schermzaal Reguliersdwarsstraat. De heer Aerts heeft zich hiervoor bereid willig ter beschikking gesteld uit louter sym pathie voor A.F.C., waarvoor ook nog eens van deze plaats onzen dank. Voorloopig is deze training uitsluitend voor diegenen, die een aanschrijving ontvan gen voor le, 2e of 3e elftal. De tusschen- liggende Donderdagavondenoefeningen op het veld eveneens onder leiding van den heer Aerts. Dus b.v. 26 Sept. in de scherm zaal, 3 October op het veld, 10 Oct. in de schermzaal, 17 October op het veld, enz. WAT IEDER A.F.C.-ER BEHOORT TE WETEN. Onze Arol-wedstrijden behooren weer tot het verleden. Dit 7de tournooi is wederom een sportief succes geweest, waarop wij met voldoening kunnen terugzien. Begunstigd door schitterend weer, kwam het meeren- deels zeer goede, en bijna voortdurend geest driftige spel der deelnemende elftallen vol komen tot zijn recht en heeft onzen wensch naar 2 dagen van sportieve ontspanning ge heel bevredigd. Dat ook onze gasten vol doening van hun bezoek hebben gehad, bewezen de door de H.H. Dorenbos, Assel- berg en Lamey spontaan gegeven en met applaus ontvangen verzekeringen, dat hunne vereenigingen het volgend jaar weer gaarne van de partij zouden wezen. Alhoewel ik reeds bij de uitreiking der prijzen aan het Blauw Wit-elftal den lof heb gebracht, welken het door het winnen van den beker zoo volkomen verdiende, kan ik toch niet nalaten op deze plaats Blauw Wit nog eens te feliciteeren met het behaalde succes, of beter gezegd, met het veelbeloven de spel, dat het elftal demonstreerde. Dit spel doet het beste voor de toekomst ver wachten en Blauw Wit kan ervan verzekerd zijn, dat A.F.C. zich van harte zal verheu gen, als onze Arolbeker-houders het nu eens tot een kampioenschap zullen brengen. Een schaduw op de vreugde wierp de nederlaag van ons eerste elftal. Reeds in de eerste ronde werden we door V.V.A. met 21 gewipt. Deze nederlaag was voor ons helaas een teeken, dat we ons voor het komend jubileumsjaar geen illusies behoeven te maken. Voor hen, die nog mochten twijfelen is ondertusschen het resultaat van onzen eersten competitiewedstrijd het bewijs geweest, dat wij ons indien er tenminste geen onver wachte keer komt weer tot de zwaksten moeten rekenen en dat wij geducht moeten oppassen, om niet in gevaar te komen. B.F.C. was nu toch werkelijk niet zulk een A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 2