T9b^£it /fot&O+vc Blijf ons nu van het lijf met U achter an deren te verschuilen: „Jantje heeft ook ge zegd, dat hij pas later komt, en Pietje vindt het ook nog te vroeg." Juist die menschen, die zoo zeker beweren, dat zij later wel zul len komen, zijn, wanneer de tijd dringt, toch ook te lamlendig om zich eens wat bijzondere inspanning te getroosten. Neen, menschen die weten waar het om gaat, moeten we heb ben. Kijk om U heen en ziet wat andere clubs weten te bereiken. Denkt eraan, dat A.F.C. binnenkort 35 jaar bestaat en dan toch zeker goed voor den dag moet kunnen komen. Wij zijn nu eenmaal geen club van fascis tische maatregelen al ware het misschien beter wanneer wij vroeger minder lankmoe dig geweest waren en ook thans gaan wij slechts noode tot dwangmaatregelen over. Eigenlijk is het niet eens dwang, maar eischen wij slechts discipline, of plichtsbesef, al naar men het noemen wil. Wij beseffen echter, dat het niet anders kan, indien wij iets bijzonders zullen presteeren. Als deze oproep slechts tot de werkelijke enthousiasten onder U doordringt, ben ik reeds tevreden, want ik weet, dat deze wel zullen trachten hun zwakkere broeders mee te sleepen. Zóó moet het komen. En nu vrees ik wel, dat er ook zullen wezen, die deze Schakel met een zelfvoldaan grimlachje zul len neerleggen en denken: „praat maar raak!" Maar deze voetballers zijn te bekla gen, want zij zullen ook niet die groote vreugde smaken, welke de ware Clubman ge niet, als hij voor zijn club iets bereikt heeft. En dit jaar staat er een grootsch doel voor oogen: de 35-jarige A.F.C. weer in de eerste klas! Wat anderen kunnen, is ook voor ons mogelijk, en gij hebt het in handen. Toont, dat qij dit beseft. I. H. GALAVAZI. P.S. Begin Juli zal een vergadering van spelers worden belegd, teneinde een en ander nog eens nader onder de oogen te zien. ALGEMEENE VERGADERING OP 1 JUNI 1929. In „Parkzicht" vond 1 Juni onze jaar- lijksche algemeene vergadering plaats, die ouder gewoonte, zeer slecht bezocht werd. Om ruim negen opende Galavazi de ver gadering en ging in breede trekken na, wat er alzoo in ons A.F.C. wereldje plaats ge vonden heeft. Hij memoreerde de angstige spanning gedurende de grootste helft van het seizoen en de vreugde, toen zoowel I als III zich wisten te handhaven; het uit stekend geslaagde Arol-Tournooi en al, wat er zoo verder gepasseerd is. De notulen van de vorige vergadering werden voorgelezen en goedgekeurd. Jaarverslagen van secretaris en penning meester idem, idem. De bekrachtiging van het eerelidmaat- scnap van Piet Bos ontlokte een daverend applaus. De elftalcommissie werd als volgt samen gesteld: Arie Metz, Jan Prent, Nic. Selles en Frans de Vilder. Enquête- en kascommissie werden her kozen en dank gebracht voor het in het af- geloopen jaar gepresteerde. Bij de rondvraag ontwikkelde zich een A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 3