Firma J. NAHUIS - GR0ENL0 OPGELET „De Nijverheid" - Beverwijk de menschen bij elkaar te trommelen voor een feest-programma. Ook in deze echter schijnt de geest vaardig te worden. Van diverse zijden ontvingen wij reeds aan vragen om aan een of ander nummer deel te mogen nemen. Wat de mannelijke bran che aangaat, hebben wij dan ook reeds een collectie, waaraan Hollywood versteld zou staan. Speciaal de neusgeluiden van onze zangers, laten de phenomenen van de spre kende film nowhere. Voor deelneming aan A.F.C.'s Beauty- Chorus bestaat evenwel nog gelegenheid. Binnenkort zullen onze Dames-Sub-Cabaret Commissie-Leden, of beter onze Dames- Cabaret-Sub-Commissie-Leden hiervoor uit- noodigingen verzenden. Weigerende ant woorden worden onmiddellijk genegeerd. Onze boottocht gaat helaas niet door. Waarschijnlijk is u allemaal aan het sparen voor de Feestkas. Braaf zoo. In ieder geval wil ik deze gelegenheid be nutten om u allen uiterst genoegelijke vacantiedagen toe te wenschen. Vergalt u nu de mijne niet, door de Feest-kwitanties onbe taald terug te zenden. Ik ken leden van de F.C., die er nu al niet van kunnen slapen. In een volgend nummer hiervan meer. Voor de F. C. (wordt vervolgd) P. H. V. VAN BAT EN BAL. Eindelijk zitten we dan in het cricketsei- zeen; het wedstrijdvoetbal heeft, tenminste voor ons A.F.C.-ers, afgedaan. Door de geweldige vorstperiode in den af- geloopen winter kon eerst laat met deze zomersport worden begonnen; we hoopten daarom, dat het weer zou meewerken om de cricketcompetities een vlot verloop te doen hebben. Het heeft helaas niet zoo mogen zijn, en reeds zijn eenige wedstrijden, zoowel van het le als van het 2e elftal verregend. Ons eerste elftal startte met een thuiswed strijd tegen Rood en Wit, welke wedstrijd echter in Haarlem werd gespeeld, daar ons veld nog niet in orde was. Tegen den sterken R. en W.-aanval scoorden onze batsmen 110, waarvan Charles Lungen het leeuwenaandeel had met een prachtige score van 52. Verder hadden van der Stadt 27, J. G. Börnemann 16 en Harry Prent 11. Het gelukte ons niet Rood en Wit onder ons totaal uit te krijgen. Hun totaal werd 176, waarop wij het nog eens mochten probeeren. Nu zorgden Tippy Overing met 37 en Tienstra en Lungen met resp. 12 en 18 not out dat er van een inningsnederlaag geen sprake was. Rood en Wit won dus met 66 runs. Op 26 Mei waren de H.D.V.S.-ers onze gasten en wij slaagden erin onze eerste over winning te behalen. Van ons totaal (134) maakte Lungen 44 (6 vieren en 2 zessen), Oliver 21, Prent 16, Cornelissen 15 en Ove ring 10 (1 zes en 1 vier). H.D.V.S. maakte daarop 107 (Harold Oliver bowlde 7 voor 36, Richelman 2 voor 7), zoodat wij met 27 runs wonnen. Nadat wij tegen V.V.V. voor het verlies van 7 wickets 84 gemaakt hadden, werd de wedstrijd wegens regen gestaakt. Op 9 Juni bewees V.R.A. ons verreweg de baas te zijn. Alleen Sanders weerstond den V.R.A.-aanval en maakte 25 uit een totaal van 53. Voor het verlies van 5 wickets over schreed V.R.A. met honderd runs onze score en trachtte ons in den resteerenden tijd nog eens uit te gooien, welke opzet echter na hevi- gen strijd mislukte. Na intusschen een vergeefsche reis naar Rotterdam gemaakt te hebben, hebben we j.l. Zondag onzen vierden wedstrijd gespeeld en wel tegen Ajax in Leiden. Ajax' eerste innings leverde een totaal op TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij Houthandel - Loonzagerij Bestelt Uw KOPER, METAAL, ALUMINIUM en GIETWERKEN BIJ levert alle soorten Inlandsch bestekhout als beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsleggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. Telegram-adres: Gieterij - TELEFOON 2228 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 10 -

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 10