fóïkyTnJïvly Stille Kracht. het verdwijnen van Neseker uit de halflinie en Sierhuis en Sabel uit de voorhoede, het geen naar wij hopen slechts voor dezen wed strijd was, wist onze voorhoede tot den aan val over te gaan. Stradmeyer mist echter eenige kansen en onze rechtshalf mist, na buitengewoon geslaagd samenspel met den spil, een dot van een kans. Eindelijk weten wij onze meerderheid ech ter in goals uit te drukken en de rust komt met een 21 voorsprong voor ons, mede dank zij hevig kankeren van de tegenpartij. In de rust werd onze rechtsback Hoorn naar het tweede overgeplaatst en vervangen door Kramer, die evenals Ellens, die op de rechtsbinnenplaats speelde, reeds een wed strijd in de Adspiranten hadden gespeeld. Zij speelden beiden een keurigen wedstrijd en Pa Langevoort stond aan de lijn te glunderen. Na de rust maakte onze spil Nic. Selles door een werkelijk subliemen corner het derde doelpunt, waaraan onze voorhoede nog twee doelpunten toevoegde, zoodat wij we derom wonnen, nu met 51. METEOOR 3—A.F.C. 5 1—7. Dank zij Nielsen's snelle wagen versche nen wij geheel compleet en met liefst 4 reser ves (het 6e was vrij) op het gezellige Mete- oor-veld. En tegen een volledig elftal wist Meteoor natuurlijk niet veel in te bren gen. De voorhoede knalde er al dadelijk op los en na eenige pech door schieten tegen lat en palen, werd de score geopend door een hard schot van Harold. De rust gaat in met 40 voor ons. Hoewel Captain Pieksma beweerde, dat er geen 4 goals meer bij zouden komen, heeft het al bar weinig gescheeld. Nic. Selles pro duceerde weer een doelpunt uit een van z'n bekende corners, terwijl het binnentrio voor de rest zorgde. De gastheeren wisten nog de eer te redden door een buitengewoon mooi doelpunt, on houdbaar voor Dorlas. PREVO. A.F.C. VI—SPARTICUS II 5—4. TWEE DOELPUNTEN IN TWEE MINUTEN. Een vlotte voorhoede en te langzame achterhoede. Eindelijk ook eens een overwinning te boe ken, en deze zijn zeldzaam bij ons, maar enfin, hij is er; ,,Ballius" was met ons en met ons allen. Immers het Eerste'' mocht zich herstellen en kwam er met 11 af. Zijn wij op het goede pad aangeland? Wij willen het hopen. Wilskracht is de hoofdzaak. Zondag hebben wij het kunnen zien en meemaken. Voor den aanvang van den wedstrijd wa ren er 15 man, lees goed lezer, 15 man die mee wilden trappen om de eer op te halen (want gered is zij nog lang niet), zoodat de aanvoerder kon uitzoeken en ik geloof, dat hij daar geen spijt van heeft gehad. Om 2 uur stelde het volgende elftal zich op: Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed cn goedkoop! - 9 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 9