I J- ij Xk /KLcm*vi_ f er nog 2 goals bij te „fokken". Als het einde komt heeft BI. Wit dezen wedstrijd verdient gewonnen, hoewel de cijfers 51 eenigszins geflatteerd zijn, zooals ik trouwens in 't be gin al opmerkte. Beide ploegen waren in 't veld even sterk, alleen was onze vereeniging niet opgewassen tegen de BI. Wit-voorhoede, die ook beter samenspel leverde dan de onze. Volledigheidshalve laat ik hier nog onze opstelling volgen, waarvan u echter niet moet denken, dat deze altijd hetzelfde is. Kallenborn. Franken, Rohling. Bieze, v. d. Heide, W. Neseker. Sierhuis, Jan Meyer, Plaisier Beekman, v. Rijswijk. L. H. speeld voor wat het waard is. Onze goalget- ter Jan Meyer heeft n.l. alle goals voor zijn rekening genomen, hoewel hierbij opgemerkt dient te worden, dat hy een goeden steun, zoowel aan binen- als aan buitenspelers had. Ook het samenspel in de voorhoede, die goed door de half-linie gesteund werd, ging best, doch kan nog veel beter worden, als Jan den bal sneller afgeeft en niet eerst naar uiterst links of rechts daarmee uitwijkt. Wat be treft de achterhoede, Kallenborn heeft niet erg veel moeilijks gehad, doch de schoten, die hij kreeg, verwerkte hij behoorlijk, terwijl ook de backs goed waren. Vooral Gipon, die rustig en trapvast was en steeds op t juiste moment ingreep. Doch nu de wedstrijd zelf. Als om 2 uur O.V.V.O. aftrapt en even een aanval op ons doel ondernomen heeft, neemt onze voorhoede het initiatief over en blijft dan een tijdlang op het O.V.V.O.-doel zit ten, welk overwicht ten slotte in een corner uitgedrukt wordt. Deze corner, goed door W. Neseker genomen, wordt weggewerkt, ech ter niet ver genoeg, waardoor Jan Meyer den bal opvangt en dezen met een keurigen om haal in den bovenhoek plaatst (10). Dat geeft ons moed en steeds komen we weer voor 't doel der tegenpartij. Pl.m. 15 min. voor de rust krijgt Jan dan een bal schitte- rd toegespeeld, wandelt kalm door de ver- A.F.C. 4—O.V.V.O. 2 4—0. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Juist had ik het verslag van den zooveel- stcn verloren wedstrijd (op het Blauw Wit- terrein) verzonden, of wij gingen al weer een anderen wedstrijd spelen. (De 6e in deze competitie). En aangezien we nu gewonnen hebben, haast ik mij natuurlijk, u dit spoe dig mede te deelen. En hoe hebben we ge wonnen? Verdiend hoor! Eerlijk!! Het elftal, dat ongeveer met dezelfde spe^ Iers uitkwam als de vorige week (alleen Plai sier was vervange door Gipon) heeft ge-

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 7