WIJNAND Co. H. REPKO Effecten Assurantiën ROKIN 91, Amsterdam Belangrijk bericht aan de A.C.C/crs. Bromet is een juweeltje, al wil hij het niet weten. Zijn spel is goed. Tenslotte, mijne heeren van het zesde, wil ik jullie wel mededeelen, dat we in het zesde geen stuivertje meer gaan verwisselen en ik verzoek jullie dan, om gedurende het spel mij daar niet lastig mee te vallen. Zoo we gaan beginnen, hopen we ook te eindigen, dus als leeuwen ieder op zijn post; goede geest, geen gekanker of geschreeuw, maar voetballen ieder voor wat hij waard is. Het is nu uit met het eeuwige verliezen. Immers bij den „Heiligen Ballius" voor ons A.F.C. De opstelling was als volgt: Bé Dorlas. Blomberg, Roggen. Bromet, Blindeman, Schenkel. Nijhuis, Zeiss, Schol, Jongkind, Nestelrooy. MAX. Onze jaarl. Algemeene Vergadering zal worden gehouden Donderdagavond 4 April, in de bovenzaal van café Royal, beter bekend als Eggers, om 9 uur. Agenda: 1. Opening. 2. Notulen vorige A. V. 3. Jaarverslag Secretaris. 4. Jaarverslag Penningmeester. 5. Verslag Kascommissie. 6. Verkiezing Bestuur. 7. Verkiezing Elftalcommissie. 8. Verkiezing Kascommissie. 9. Bespreking volgende seizoen. 10. Wat verder ter tafel wordt gebracht. Op aller aanwezigheid wordt gerekend. A. SABELSON, Voorz. N. W. SELLES, Secr. BUITENGEWONE CLUBAVOND op Zaterdag 6 April. Groote Kienavond om wildprijzen. Uitreiking der prijzen van de kwartetwed strijden, biljartwedstrijden, ping-pong-wed- strijden, schaatswedstrijden (heeren). De prijswinnaars worden dringend ver zocht dien avond op clubavond te zijn, daar het natuurlijk zeer moeilijk <s, elke prijs te laten bezorgen. Alleen de prijswinsters van de schaatswed strijden krijgen nog bericht waar zij hunne prijzen in ontvangst kunnen nemen. Dick Bessem zorgt voor de prijzen voor het kienen en we kunnen dit aan onzen be kenden fijnproever gerust toevertrouwen. Als van ouds zorgt Jan Buys natuurlijk voor de kaarten en nummers, terwijl wij er op rekenen dat Dick Langevoor* met z'n vriend Chris Beek voor zachte, slijmerige, afgewis seld door wilde opbruischende muziek zullen zorgen. Wanneer alle A.F.C.'ers nu zorgen aan wezig te zijn, belooft dit weer een gezelligen avond te worden. Denk er om: Oud en jong, 6 April allen in de Karseboom. Voor de Clubcommissie, N. SELLES. Telefoon 32144 - 47687 - 49209 Reguliersbreestraat 24-47 Deelt den prijs welken U betaalt voor een Repko Hoed door het aantal dagen dat U hem draagt en U zult tot de conclusie komen dat een Repko Hoed werkelijk economisch is. - 13 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 13