REO J. SEIJLHOUWER Naaimachine T5EL OP 8 O O 6 9 Nabarro. Blomberg, Schenkel. Stahl, Blindeman, Kohier. Nijhuis, Schol, Zeiss, Jongkind, Wevering. Zooals de opmerkzame lezer ziet, zijn er enkele wijzigingen in de ploeg, maar dat is bij het zesde nu eenmaal zoo. Het binnentrio had den aanvoerder, ondanks andere inzichten, gehandhaafd en het was frappant, hoe de zaak daar vlot van stapel ging. Met Blinde man daarachter was er een vast verband ont staan en we hopen, dat het zoo blijven mag. A.F.C. trapt af en al dadelijk valt op te merken, dat Schol en Zeiss elkaar begrijpen. De gevolgen hiervan konden dan ook niet uitblijven. Na heen en weer getrap belandt de bal bij Zeiss, die scherp doorgeeft naar We vering. Deze talmt niet, passeert 2 man en zet hoog van den vleugel af voor. De mid denvoor houdt 2 man af, Schol stond naast hem. heeft vrij spel en geen oogenblik later ligt de bal in het net, onberispelijk 10. Er is dan circa 15 minuten gespeeld. Sparticus trapt af, Blindeman bemachtigt den bal, plaatst snel naar buiten. Wevering is op zijn post, Jongkind krijgt dan den bal, geeft snel door naar Zeiss en onbereikbaar tusschen 3 man daar ligt de bal in den uitersten linker hoek van het vijandelijk doel, 20. De vreugde in het kamp was ontzettend, maar ontzettender zou het volgende kwartier zijn. Dit was werkelijk te mooi om het zoo maar te doen voortgaan. Blindeman, die nog gewond was van de vorige week, werd weer ernstig gekraakt. Soms goed samenspelend naderde de vijand ons doel. Ik voorzag het gevaar, schreeuwde naar Blom, maar te laat, Nabarro kon vis- schen, 21. Weer een misverstand in de achterhoede, 22. Weg illusie. Ik wil hier geen aanmerkingen op het spel der achter spelers maken, maar het was zwak, te zwak soms, en alle dank aan Nabarro, die op een schitterende manier zijn doel verdedigde, hem alle lof; geen der doelpunten had hij kunnen voorkomen; wel anderen hadden hiervoor kunnen zorgen, enfin, ieder speelde voor wat hij waard was. Kohier had aardige momenten. Schenkel gaf een goede partij te zien op de hem vreem de plaats; zijn ingrijpen was goed en zeker. Inmiddels werd het even voor de rust 23 in het voordeel van de gasten. Na de thee van den scheidsrechter kregen wij de zon in den rug. Wevering krijgt een bal toegespeeld, plaatst naar Jongkind, deze plaatst om de tegenstanders heen terug; een solo-ren langs de lijn, steeds dichter naar het vijandelijk doel, een pracht-schot en het is 3—3. Nu zit de gang er in; hetzelfde spel van dezelfde spelers en weer heeft het succes, 4—3. Het was prachtig Wevering, in één woord ,,af"; ben jij de man voor ons zesde; ik hoop het. Dan zien we Nijhuis langs de lijn rennen, hij zet voor, de Sparticus-back kopt in de verkeerde richting recht op zijn doel af, Zeiss staat op zijn post, ook hij neemt den bal op zijn kop, reeds schreeuwde Schol, maar de paal bracht voor de derde maal redding voor den vijand. Driemaal pech blijft pech, en wij hebben Niet één Amerikaansche wagen heeft een 1 a n g e r e n levensduur dan de Niet één!! Bezoekt onze nieuwe Showrooms; GEBOUW „ATLANTA" STADHOUDERSKADE 6-12 Kinkerstraat 125, Amsterdam Vóór U een koopt, zie eerst mijn ruime keuze en billijke prijzen» Alleen goede merken. R EPA R ATIE? A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 10 -

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 10