Vergezeld van de nimmer versagende Kohier, de captain van-het 4e, Thijen, als mede H. Nielsen (U ziet, een uitgelezen stel supporters) en invaller Roggen, betraden wij na eenige gezonde modderbaden het T.I.W.- veld en werd met mannenmoed begonnen, hoewel eenige spelers last hadden van hoofd pijn en aanverwante artikelen. Het begon goed; Bromet en Stradmeyer namen eenige malen het T.I.W.-doel onder vuur, echter zonder direct gevolg. Spoedig neemt de tegenpartij den aanval over en keeper üorlas maakt aan onze zijde een niet al te safen indruk. In de halflinie werkt Neseker hard, terwijl onzen rechtshalf nog niet geheel uitgeslapen schijnt te zijn. Bromet mist een schitterende kans door vlak naast te schieten, hetgeen bij de T.I.W.- voorhoede nu juist niet het geval is. Dorlas doet echter zijn uiterste best, valt naar alle kanten uit en stompt en trapt bijna elke bal uit zijn doel. Ook na de rust is hij in vorm en hij kan waarlijk niet voorkomen, dat de tegenpartij de score tot 81 weet op te voeren. (Is 't wel, Bé??) Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Niettegenstaande de smadelijke nederlaag was de stemming na afloop uitstekend. Eenige bekende, of beroemde liederen van den vorigen avond worden opgehaald, zooals Ramona, Miss Annabelle Lee, Ich küsse Ihre Hand, Madame etc. etc. Aan Zeiss onzen dank voor zijn zeer ge slaagde foto's, alsmede voor de eenige goal. A.F.C. VI—FREDERIK HENDRIK II 4-5. Sinds onze laatste match tegen Frederik Hendrik op haar veld, had dit elftal nog steeds de leiding van onze afdeeling weten te behouden. Onder leiding van onzen eminenten scheidsrechter Eveno stelde ons zesde zich als volgt op: Dorlas Blomberg Schenkel Van Erp Blindeman Kohier Nijhuis Zeiss Van Nek E. Nielsen Jongkind Reeds dadelijk is F. H. m den aanval en na ongeveer 10 minuten spelen constateert de umpire een o.i. eenigszins dubieuse goal (0—1). Dit laten de onzen er niet op zitten en na eenige verwoede aanvallen heeft R. van Nek succes. Hierdoor aangemoeidigd zetten de onzen er alles op en werkelijk slaagt onze goal- getter Zeiss erin den bal ten tweeden male achter den F. H.-keeper te deponeeren. De rust gaat in met 21. Na de rust blijkt captain Dorlas bij het winnen van den toss een goede keus te hebben gedaan, aangezien de laagstaande zon voor de rust in onze ruggetjes scheen, terwijl hij na de rust geheel verdwenen was achter den hoogen spoordijk. Frederik Hendrik is nu echter sterker en weldra weet zij door haar spel te doelpunten (22), terwijl niet lang daarna haar tijde lijke achterstand in een voorsprong wordt omgezet (32). Nu nemen Nielsen en Zeiss echter de beenen en wederom is de stand gelijk (33) door toedoen van laatstgenoemde. Aan den anderen kant haalt Dorlas eenige ballen van de doellijn weg, hetgeen eenige spannende momenten tengevolge heeft. Hij kan echter niet verhinderen, dat de doel- puntenregen nog niet ophoudt en vischt ten vierde male door een fout van Blomberg (4-3). In hun ijver om goals te voorkomen gaan de achterspelers van F. H. een tikje tè forsch Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop! A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 14 -

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 14