TURMAC DE L4 COUR feit is, dat na de noodige gemiste kansen, de wedstrijd eindigde met 51 in ons nadeel. Alcmaria speelde een fair partijtje voetbal, met eenige te forsche momenten. Fokke en Plaisir toonden zich lichtelijk be vreesd, hetgeen natuurlijk tegen een faire tegenpartij juist de verkeerde methode is. Onze jongens hebben 'n goeden wedstrijd gespeeld. Kallenborn in het doel, Reyenga, Lange- voort en v. Rijswijk in het veld, waren de beste spelers ;dit doet natuurlijk niets af aan de prestaties van de overigen. Ik zou echter Eetje aanraden, zijn mond te benutten om zijn medespelers aan te moedigen en niet om hen te bevitten; hiermede deprimeert men de ove rige spelers. Beterschap hoor! En een volgende maal hoop ik een fiksche overwinning te kunnen „verslaan"; we heb ben de puntjes hard noodig. LEJO. JUNIORES. Hierover kan ik niets schrijven, de laatste wedstrijden der adspiranten namen mij ge heel in beslag. Slechts wil ik den linksbin nen, en nu absoluut voor de laatste keer, be leefd doch dringend verzoeken aan den wensch van zijn aanvoerder en van mij ge volg te geven, door in 't vervolg „op tijd" aanwezig te zijn. L. COMPETITIE ADSPIRANTEN A. Na mijn vorig verslag speelden dezen 11 November uit tegen S.V.O. Deze wed strijd werd zeer eigenaardig met 53 ge wonnen, er werden van onzen kant nl. drie penalty's genomen en benut. De week daar op tegen Blauw Wit thuis wilde het niet vlotten, voor de rust viel J. Prent uit (waar voor in de plaats D. Prent) en na de rust zelfs onze spil welke plaats door Salm inge nomen werd. Met groote moeite hebben onze jongens nog een gelijk spel kunnen behalen, doordat Ellens in de laatste minuut een straf schop keurig nam (einde 22). Den 2en dezer werd thuis van O.V.V.O. gewonnen met 41. Het tegenpunt werd door onzen keeper zelf gemaakt via den rechtsback; door het inloopen van een tegenspeler (goed werk van dezen O.V.V.O.-er), kon hij den bal niet goed wegwerken en schoot dezen tegen hem aan, de back in doel staande, kon het tegenpunt niet verhinderen, de bal schampte langs zijn voet het doel in. Een week daarna tegen S.V.O. thuis wisten wij het niet verder te brengen dan een gelijk spel 22, in dezen wedstrijd verdient vermelding het werkelijk sublieme spel van onzen keeper, beide doel punten kon hij absoluut niet voorkomen. Onze eminente aanvoerder Jaap, alsmede Jan „de geweldige" waren niet van de partij, hetgeen achteraf bleek een geduchte handi cap te zijn. 16 December tegen Ajax uit (deze club staat in punten gelijk met cns), moesten wij Daan missen, de onvermoeide werker in de voorhoede, die het werk opbouwt en Dijk huis, den tacticus in de gelegenheid stelt de punt op de i te zetten, zooals S. dit zeer te recht in Schakel no. 4 over de Juniores aan haalt. Gelukkig werd deze wedstrijd afge last; Daan, ik hoop op een zeer spoedig her stel van je. En nu, jongens, de volgende wed strijden moeten gewonnen worden, en dat kan, doch dan 2 X 30 minuten op volle kracht werken, want Ajax—-Blauw Wit en fOURNISSEUR A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 12 -

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 12