Firma J. NAHUIS - GROENLO OPGELET „De Nijverheid" - Beverwijk ONZE CLUBAVOND. De clubavondcommissie is niet ontevreden. Hoewel haar hooggespannen verwachtingen (zij is nog jong) niet zijn overtroffen, is het bezoek toch zeer bevredigend. Tot nu toe is iedere Zaterdagavond een feest op zichzelf geweest. Er is met animo gebiljard, gebridged, gedomineerd, geping pongd, gevlotbrugd (nieuw werkwoord), de verloren heitjes werden altijd met eenige ge voelvolle woorden aan de commissie overhan digd, kortom, de stemming is altijd uit stekend. De stemming werd nog verhoogd door het van tijd tot tijd optreden van specialiteiten. De eerste maal werden onze ooren gestreeld door het werkelijk sublieme viool- en piano spel van de Heeren Langevoort en Beek. De keuze van het programma is voor mij het be wijs, dat Langevoort het echte A.F.C.-bloed in de aderen heeft. A.F.C.'ers zijn nu een maal een beetje Wienerisch, niet waar Dick? De geruchten gaan, dat Langevoort Sr. weer in training is op de mondharmonika. Wij zien zijn debuut met angstige voorgevoelens tege moet; voor een blaasbalg zal gezorgd worden. Onze populaire Redsband heeft ons ook eens met een bezoek vereerd. Het was jam mer, dat de acoustiek van het lokaal ten eenenmale ongeschikt voor een jazzband is, nu werd het heele geval een beetje te luid ruchtig, hetgeen een ontstellende invloed had op de zwakke zenuwen van Theo Hüter, die meer aan de Overtoomsche rust gewoon is, terwijl Fred Sabelson en Piet v. d. Velden het juist mooi vonden 1 Houthandel Loonzagerij En last not least heeft Schaf zijn ouden vorm de laatste weken weer teruggevonden en vuurt met woord en daad ons zoo fraai mannenkoor aan. Het is verbluffend met welk een gemak hij oude en nieuwe, zuiver en valsch (de laatste zijn in de meerderheid) gezongen liederen accompagneert, het ont roerendste moment van den avond is altijd het sober voorgedragen Ein Glück door onzen beruchten bas-bariton Noljapin. De kwartet-wedstrijden zijn een daverend succes. Ziet de ernstige gezichten van de groote denkers, hoort ze brullen, als de tegen partij op het fatale geval 111 is aangeland. Hoort Gé Bosch het slijmerige Sssssimona kweelen, wanneer hij den vijand op de zoo- veelste passer getracteerd heeft, of Piet Ver meulen zijn partner op een academische wijze uitmaken als deze zijn kei afzet; het is meer dan schoon. Het groote wonder van dit tour- nooi is het koppel Buijs—Back, en hoewel mijn functie gebiedt neutraal te zijn, hoop ik van harte, dat zij het winnen. Jan, onze trouwe hof-fotograaf en Back spiksplinter nieuw, maar uit het goede hout gesneden; jongens houdt je taai. Het is de bedoeling 8 December a.s. de finale's der biljartwedstrijden te houden. In Afdeeling I zijn we al tot de finale gevorderd. Immig en de Ruyter zijn de gelukkigen, die om de hoogste eer zullen strijden. Den laat- sten keer, dat ik de Ruyter sprak, was hij bezig zich van de Spaansche griep te gene zen, ik hoop, dat hij er tegen 8 December over heen is. Van de biljartphenomenen uit de 2e afdee- Bestelt Uw KOPER, METAAL, ALUMINIUM en GIETWERKEN BIJ TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij levert alle soorten Inlandsch bestekhout als beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsleggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. Telegram-adresGieterij - TELEFOON 2228 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 22

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 22